Opel Corsa Anahtarı

istinye Elektronik Anahtar & immobilizer Sistemleri 0532 637 79 15  Tüm Opellerde Olduğu Gibi Corsa Modellerindede Gerek Sustalı Anahtar Gerekse Kumandalı Anahtar Sorunu Yaşanmaktadır. Özellikle Kumanda ve Tuş Takımı Deformasyonu Kronik Hastalıktır. Opel Corsa Anahtarı ve Kumanda Kasası icin Bize Ulaşabilirsiniz. Her Türlü Opel Yedek Anahtar Sorunu Kısa Süreli ve Ucuz Fiyat Garantisi ile Ortadan Kaldırılır. Opel Corsa Anahtarı – Kumanda Kabi Hakkındaki Soru ve Sorunlarınız icin İletişime Gecmeniz Rica Olunur. Firmamızda Ruhsat Sahibi Olmayan Kişi ve Kuruluşlara immobilizer Anahtar Yapılmaz.

Yukarıdaki videoda uzaktan kumanda kabı değişikligini sizlerle paylaşdık şimdi sizlere birde yedek corsa anahtar kopyalamayı gösterdik. Eger bir opel corsa d arac sahibiyseniz ve anahtarınızı kayıp ettiyseniz mutlaka bizlere ulaşın heleki kapalı otopark, avm veya havalimanı içerisendeyse gerçekten sizin için biçilmiş kaftan demek tamda yerinde neden diye soracak olursanız böyle talepler geldiginde ruhsat bilgilerinden faydalanıp direk yanınıza gelebiliyoruz. Opel corsa d veya opel corsa c modellerinin uzaktan kumanda pili genelde oldugu gibi 2032`dir.

4 yorum

  1. Merhabalar, 99 opel corsa 1.2 aracımın anahtarı sağ ön kapıda kırıldı ve parça içinde kaldı. Anahtarı arabayı yerinden hareket ettirmeden yaptırma imkanım olabilir mi? Araç ada ilçesinde bulunduğundan hareket ettirsek bile zorlu bir süreç olacak. Tavsiye ve yardımlarınız için teşekkürler şimdiden

  2. Merhaba,
    Opel Corsa 2004 model aracımın anahtarı kayboldu. Yedek anahtarı bulunmuyor. Bu durumda yeni anahtar oluşturma maliyetini öğrenebilir miyim?

    Teşekkürler…

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*