Kia ceed Anahtarı

Türkiye`de yine ilk ve tek olan kia ceed sustalı anahtar yine bizim tarafımızdan yapılabilmiştir. Şuan gerek Dünya`da gerekse ülkemizde hiç bir firmanın yapamayacağını iddaa ettiğimiz kia ceed anahtarı katlanabilir hale getirilebilmektedir.

Görüntüde biraz Seat Leon`u anımsatan Ceed modeline yakışır şekilde estetik, kaliteli ve düzgün bir kia anahtarı uygulayabilmemizin vermiş olduğu gururla bu makaleyi yazıyorum. Normalde kumandalı olarak tek parçadan üretilen ürün pantolon ve mont ceplerini deldiği için sahiplerine büyük bir sıkıntı yaşatmaktadır. İmmobilizer yapısı değir hiç bir hyundai ve kia modelinden farklı olmayıp sadece farkı dediğimiz gibi bıçak gibi bir ürün olmasıdır.

Sizlere açık bir şekilde 3 boyutlu olarak görselini sunduğumuz bu ürün herhangi bir durumda sadece 5 dakika gibi bir sürede eski haline getirtilebilir. Daha önce bu uygulama için bizden ricada bulunuldu hatta Avcılar`dan bir müşterimiz bizi dükkanımıza kadar ziyaret ederek yok mu bir yolu dercesine bekledi. Ozaman uğraştık herhangi bir kasaya monte etmek istedik fakat içimize sinmediğinden orjinal kıvamında gerek çalışma gerekse görüntü alamadığımızdan ürünü hiç dokunmadık.

Daha sonra yine birgün ceed modeli icin sustalı anahtar yapıyormusunuz diye bir telefon çaldı müşterimiz dükkanınızın yanındayım isterseniz uğrayabilirim dedi. Bizde gelin bir bakalım dedik yeni Hyundai elentra anahtarı için kullandığımız sustalıyı bu modele uyarladık. Peki bu uygulamayı nasıl yaptık tabiki ürünün hir bir parçasına dokunmadan, bozmadan, kesmeden içerisine tabiri caizse ” Cuk ” diye oturdu. Zaten siz konuyu okuduktan sonra resimleri incelediğinizde bu ayrıntıyı göreceksiniz yaptığımız her oto anahtarı eskisinden kaliteli, güzel ve şık olacakki bu tasarıma imza atalım aksi halde müşterimize olumsuz yanıt veririz bunun sebebi sadece sizleri düşündüğümüz içindir. Bu özen ve itina ile çalıştığımızdan dolayıdır ki firmamıza özellikle şehır dışından yüzlerce ürün kargo edilerek hizmet beklenmiştir. Bilgimizi sislere sunduktan sonra şunuda altını çizerek söylemek isteriz kia ceed yedek anahtar içinde bizlerden dektek alabilirsiniz yaptığımız uygulamada güvenlik göz önünde bulundurularak kayıp ettiğiniz üründe sıfırlanarak otomobil üzerinden kilitlenir ve araçla ilişkisi kesilir.

8 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*