Dacia Duster Anahtarı

Sizlere yeni nesil araçlardan biri olan Dacia Duster`in yapısını anlatacağız. Renault Mais`te incelemesini yaptığımız dacia dustek anahtarı için vereceğimiz bilgiler yine her zaman ki gibi siz tüketicilerin ilgisini çekecek ve beğenisini kazanacaktır. Öncelikle şunu bilmelisiniz bu otomobilin immobilizer yapısında  herhangi bir değişiklik yoktur uzaktan kumandası dahi gerek dacia gerekse solenza modelleri ile birebir aynıdır.

Öncelikle Türkiye`de olmayan ve hiç bir yerden hizmetini alamayacağınız Dacia Duster Sustalı Anahtar aracın bir civatası dahi sökülmeden bizim tarafımızdan yapılabilmektedir. Söylemeye gerek duymasakta şu durumu hatırlatalım bildiğiniz bu aracın tüm parçaları Renault güvencesi altındadir örneğin Renault anahtarı bu araca direkt olarak programlanabilir.

yeni Dacia duster sustali anahtar

Yukarıda alenen gösterdiğimiz bu ürün Renault Clio III modelinde kullanılan sustalı kumandadır. Gerçekten be derece estetik ve güzel bir araba olan Duster`e yakışmayacağını düşündüğümüz için bu haberi sizlerle paylaştık. Henüz renault duster uzaktan kumanda kabı değişikliği için telefonlarımız şuan için çalmasada renault kango, dacia logan ve renault master ile aynı yapıda olan renault duster uzaktan kumanda kasası ihtiyacı önümüzde ay büyük bir oranla artacaktır. Bizler yetkili servislerin ağına takılmayasınız diye ürün yelpazemizi her daim geniş tutuyoruz ki bu hizmetin sonu gelmesin.  Örnek verecek olursak 30 – 60 – 90 t.l gibi ücretlerle maxsibub bir saat gibi kısa sürede  sorun çözme imkanınız varken kendi kendinizi zora sokup yüksek maliyetler ödemeyin.

Uzaktan kumanda tuş takımı lastiklerinin kopması, metal anahtar kırılması, kumandanın çalışıp aracın marşının basmaması veya arabayı çalıştırıp kapılarının açılmaması en sık rastlanan tüketi şikayetlerindendir. Tamamen kontrolümüz ve bilgimiz dahilinde olan bu sıkıntılardan kurtulmanın tek yolu tarafımıza açacağınız telefondan geçmektedir. Bu anlamda bizlerden marka ve modeli farketmeksizin her türlü oto anahtarı hakkında gerek destek gerekse bilgi alabilirsiniz.

45 yorum

  1. Merhaba 2012 model dacia duster sustali ve kumandalı anahtar yapılabilirmi bilirim aracın gelmesi gereklidir fiyati nedir
    Saygilar iyi calismalar

  2. Hakan bey şuanda ülkemizin her yerinde Adana, Muğla, Marmaris, Edirne, Kars, Kastamonu, İzmir, Antalya, Hatay, İskenderun ve sayamayacağım bir çok ilimizde Dacia duster sustalı anahtar kullanılıyor hatta kendi aracımdada kullanıyorum harika bir ürün çok kullanışlı tavsiye ederim fiyatını mailinize yolladık.

  3. 2011 facia düşer aracının yedek anahtarını kaybettim yedek anahtar almak istiyorum samsunda. İkamet ediyorum yardımcı olabilirmisiniz

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*