fiat ducato sustalı anahtar

Herzaman olduğu gibi yine harika haberler yayınlamanın gururuyla makalemin sunumunu yapacağım. Özellikle okul servislerinde kullanılan Fiat Ducato modelinin anahtarı elden düşmediğinden dolayı çok kısa sürede eskimeye yüz tutuyor bu vesileylede bir çok servis hizmeti veren kişilere bu hizmeti bir çok defa verdik fakat semt müşterilerimizden Abdullah bey ben yıllardır sizin burada bu işi yaptığınız biliyorum fakat oto anahtarı icin hep bana servise gideceksin, bunlar çipli, kimse yapamaz gibi şeyler söylediler hatta internetten araştırdım dedim kendi kendime ” hay allahın işine bak arkadaşımın dükkanına bile internetten ulaşıyorum ” hemen kapattım bilgisayarımı ve geldim.

Yukarıda inceleyip bakın açma tuşu tırnak tarbelerine dayanamamış ve tamamen işlevini yitirmiş. Müşterimiz kilitlemeyi uzaktan kumanda üzerinden açmayı ise mekanik olarak şöför kapısından yapmaktadır. Hemen vitrinden bir fiat ducato sustalı anahtar kabı alarak çalışma masama doğru yöneldim. İlk önce kumandanın butonunu yani ( sivicini ) değiştirerek sağlıklı konuma getirdim akabinde diğerine monte ederek sıfırlanmış bir ducato sustalı anahtar elde ettim. Artık tüm işlevselliğiyle çalışan bir ürün sahibi olan Abdullah bey teşekkürlerini edip çok memlun olduğunu söyledi. Yapılan bu hizmette müşterimizin kazancı 275 T.L gibi büyük bir rakam oldu.

İzahatımızı yaptıktan sonra kısaca üzerinde durmak istediğim önemli bir konuyu daha açıklığa kavuşturduktan sonra yazımızı sonlandıracağım. Yukarıda bahsi geçen konu haricinde sorun yaşayan örneğin fiat ducato yedek anahtar ihtiyacı olan kişileri unutmadığımızı bildirir onlarada bu desteği sağyabiliriz. Daha ayrıntılı soracağınız her türlü fiat anahtarı için bizlerle iletişime geçip kafanızdaki soru işaretlerini yok edebilirsiniz.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*