Hyundai i20 Kumandalı Anahtar

Direkt olarak incelemesini yaptığım hyundai i20 kumandalı anahtar mühendistler tarafından inanın bir ömür boyu kullanılmak üzere dizayn edilmiştir. Elektronik yapısı olarak okadar düzgün okadar kaliteli üretilmiş ki kullanıldığı süre boyunca immobilizer hatası doğurmayacak olan i20 anahtarı bize tek bir gözden kaçan hata ile üretilmiştir.

Bağlantı noktasından  kırılan bahsi gecen oto anahtarı kullanıcıyı çaresiz bırakmaktadır. Press baskı olduğundan dolayı hiç bir müdahale şansını vermeyen ürün yenisi ile değiştirilmek zorundadır. ( yetkili servislere göre ) Biz bu durumu bertaraf ediyor sizlere hiç tahmin edemeyeceğiniz bir öneri sunuyoruz. Stoklarımızda fazlaca bulundurduğumuz hyundai i20 uzaktan kumandalı anahtar kasası sayesinde herhangi bir sebepten arıza yapmış hyundai anahtarı teknik ekibimiz tarafından açılarak yenisinin içerine düzgünce konur ve tekrar press baskı ile kapatılır. İşte açık açık belirttiğimiz bu hizmetin bedeli inanın aldığınız fiyatın çok aşağısındadır ayrıca süreside bir okadar kısadır.

Peki hiç düşündünüz mü neden hiç yeni üründen bahsetmiyoruz tabiki sizler için mağdur olmamanız bir hizmete veya bir ürüne hakkından fazlasını vermemeniz için hemen hergün bu haberleri yayınlıyoruz. Tabiki hyundai i20 yedek anahtar çoğaltma firmamızda mevcut hatta 15 dakika içerisinde yapıp teslim edebiliriz bunu zaten takipcimiz, müşterimiz ve araştırmacı herkes bilir. Otomobil sahipleri soruyor aracın güvenlik kartı var, kod kartı var bunlar size lazım mı diye kesinlikle bizim immobilizer kopyalama cihazlarımız ile biz bunları yedekleyebiliyoruz hepsi lisanslı ve ruhsatlı cihazlardır. Sizlerden istediğimiz tek şart ruhsat sahibi olmanızdır. Melesa bir i30 veya i20 farketmeksizin otoparkta  kilitli kalmış daha detaya inecek olursak yedieminde satışını bekleyen araçların tek bir civatasını dahi sökmeden şase numarasından uzaktan kumanda elde edip otomobil başında programlama yapıyoruz. Yazımızın sonuna kadar bizlere tahammül ettiğiniz için teşekkür eder kazasız, sıkıntısız uzun yollar gitmenizi dileriz. 

Saygılarımla Teknik Servis Murat

50 yorum

  1. Merhaba 2013 model i20 aracımın tuşları eskidi bunun için tuş var mı yoksa kabı mı değişecek ve fiyat hakkında bilgi verir misiniz? Şimdiden teşekkürler

  2. 2010 model i20 aracıma yedek anahtar çıkarmak istiyorum. Fiyat gögönderşrmisiniz birde şanlırfada yönlendireceğinşz servisiniz ustanız varsa.tşk.

  3. Yediminden araç aldım 2017 i20 anahtarı sahibi vermiyor.yasal yola başvurmak yerine sistemi değiştirmek ve yeni anahtar yaptırmak istiyorum maliyeti nedir.

  4. Emre bey hayırlı akşamlar 2012 model hyundai i20 yedek anahtar fiyat bilgisini mailinize yolladık kontrol ederseniz görebilirsiniz. Hyundai i20 immobilizer anahtar programlaması aracın üzerinden yapılacağından dolayı bizlere uğramalısınız.

  5. Hayırlı akşamlar 2017 i20 aracımın kumandalı anahtarını kaybettim ve bulamıyorum aksi gibi anahtarlıkta plaka da yazıyor bu konuda ne yapmamız gerekir ve ücreti ne kadara mal olur teşekkür ederim

  6. merhaba. 2013 i20 aracımın yedek anahtarı aracı 2. el olarak aldığımda yoktu. yeeek yapımı için fiyat vermenizi rica ederim. iyi çalışmalar.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*