Mitsubishi Colt Anahtar Kasası

Hemen önceki konumuz olan Cobra uzaktan kumanda kasası ve kabı hakkında bilgi verdik. Ürünü net ortamına koyduğumuz anda stoklarımız tükenme noktasına geldi. Hizmetimizin devamını her daim sürdürebilmek için elimize ulaşan yenilikleri an ve an sizlerle paylaşıyoruz. Şuanda elimize aldığımız ve üstte açık görseli bulunan mitsubishi colt anahtarı bunun en açık örneğidir.

Artık açıkça söylemeliyiz ki dünya otomobil piyasasında bir anahtar kasası sektörü bulunmaktadır bu ister istemez olmak zorundaydı ki % 90 gibi bir oranla gerçekleşti henüz beklediğimiz ürünler tabiki var ancak yinede olması gerektiğinden daha güzel şekilde ilerliyor kanısındayız.

Kısaca bilgiler paylaştıktan sonra şimdi sizlere mitsubishi colt anahtar kasası için çok detaylı bilgiler vereceğiz bu bilgileri paylaştıktan sonra zaten kafanızda birşeyler oturacak ve temin edeceksiniz. Fakat yukarıda görseli bulunan mitsubishi colt anahtar kabı üzerine tıkladığınızda bir haylı büyüyor büyüttükten sonra ürünün nekadar düzgün nekadar orjinal olduğuna bizzat şahit olacaksınız.

Temin ettiğiniz mistubishi colt anahtarı malesef diğer ürünler gibi evinizde monte edebileceğiniz bir özelliğe sahip değildir. Uzaktan kumanda değişikliğinden hemen sonra mutlaka makine ile uc kısma açılmalıdır ki kullanılabilsin. Daha önce özellikle Türkiye genelinde hizmetini verdiğimiz ürünlere telefon desteği verdik uzaktanda olsa evlerinde insanlara bilgiler vererek kumandaları toplattık.

Açma ve kapama tuşlarının  yırtılmasından dolayı sıkıntı yaşadan mitsubishi colt sahipleri gerçekten bu uygulamadan memlun kalacaklar. Japon arabalarının yedek parçasının bir hayli pahalı olduğu ülkemizde cebinizden onlarca para çıkmasına razı gelmediğimizden dolayı elimize ulaşan bu haberleri tabiri caizse yemeden içmeden sizlere sunuyoruz. Konumuzun  sonuna geldik sonlandırmadan önce sorununuz, probleminiz ve kafanıza takılan herşeyi bizlere sorabilirseniz yeterki konu OTO ANAHTARI olsun.

Saygılarımla Teknik Servis Murat

2 yorum

  1. Merhabalar, 2006 Mitsubishi Colt 1.3 var. Tahminen 2 ay önce araç çalışmadı. Anahtarda sorun var dediler. Anahtarcı immobilizer sorunu dedi ve anahtarın yedeğini istedi sorunu çözdü. Kumandalı anahtarın arızalı olduğunu içindeki parçaların olmadığını söyledi. Yeni kodlama yapmış. Şimdi araç çalışıyor fakat kapılar otomatik açılmıyor. Ayrıca radyo,yol bilgisayarı göstergeleri çalışmıyor. Ne yapmam gerekir, yardımcı olursanız sevinirim,selamlar.

  2. Merhabalar Turan bey mitsubishi colt anahtar arızası yaşadığınız için gittiğiniz usta sizin aracınızı bozmuş olamaz cünkü elindeki cihazlar sadece uzaktan kumanda ve immobilizer için farklı zararlar doğurması olası değil servis makinasıyla araca arıza tespit yapılmalı iyi akşamlar dilerim

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*