Dacia Duster Anahtarı

Sizlere yeni nesil araçlardan biri olan Dacia Duster`in yapısını anlatacağız. Renault Mais`te incelemesini yaptığımız dacia dustek anahtarı için vereceğimiz bilgiler yine her zaman ki gibi siz tüketicilerin ilgisini çekecek ve beğenisini kazanacaktır. Öncelikle şunu bilmelisiniz bu otomobilin immobilizer yapısında  herhangi bir değişiklik yoktur uzaktan kumandası dahi gerek dacia gerekse solenza modelleri ile birebir aynıdır.

Öncelikle Türkiye`de olmayan ve hiç bir yerden hizmetini alamayacağınız Dacia Duster Sustalı Anahtar aracın bir civatası dahi sökülmeden bizim tarafımızdan yapılabilmektedir. Söylemeye gerek duymasakta şu durumu hatırlatalım bildiğiniz bu aracın tüm parçaları Renault güvencesi altındadir örneğin Renault anahtarı bu araca direkt olarak programlanabilir.

yeni Dacia duster sustali anahtar

Yukarıda alenen gösterdiğimiz bu ürün Renault Clio III modelinde kullanılan sustalı kumandadır. Gerçekten be derece estetik ve güzel bir araba olan Duster`e yakışmayacağını düşündüğümüz için bu haberi sizlerle paylaştık. Henüz renault duster uzaktan kumanda kabı değişikliği için telefonlarımız şuan için çalmasada renault kango, dacia logan ve renault master ile aynı yapıda olan renault duster uzaktan kumanda kasası ihtiyacı önümüzde ay büyük bir oranla artacaktır. Bizler yetkili servislerin ağına takılmayasınız diye ürün yelpazemizi her daim geniş tutuyoruz ki bu hizmetin sonu gelmesin.  Örnek verecek olursak 30 – 60 – 90 t.l gibi ücretlerle maxsibub bir saat gibi kısa sürede  sorun çözme imkanınız varken kendi kendinizi zora sokup yüksek maliyetler ödemeyin.

Uzaktan kumanda tuş takımı lastiklerinin kopması, metal anahtar kırılması, kumandanın çalışıp aracın marşının basmaması veya arabayı çalıştırıp kapılarının açılmaması en sık rastlanan tüketi şikayetlerindendir. Tamamen kontrolümüz ve bilgimiz dahilinde olan bu sıkıntılardan kurtulmanın tek yolu tarafımıza açacağınız telefondan geçmektedir. Bu anlamda bizlerden marka ve modeli farketmeksizin her türlü oto anahtarı hakkında gerek destek gerekse bilgi alabilirsiniz.

50 yorum

 1. Selamlar,
  Dacia Duster sustalı anahtar fiyatı nedir?
  Bu anahtarla birlikte orijinal iki anahtar da çalışabilecek mi?
  Teşekkürler.

 2. iyi çalışalar bende sustalı tastır anaptarı yaptırmak istiyorum nekadardır acaba ve bir mi yoksa iki adet mi veriyorsunuz fiyatını ve nasıl ala bileceğimi öğrenmek istiyorum

 3. Selamlar,
  Dacia Duster sustalı anahtar fiyatı nedir?
  Bu anahtarla birlikte orijinal iki anahtar da çalışabilecek mi?
  Teşekkürler.

  0554 930 17 **

 4. Fatih bey yeni nesil araçlardan biri olan Dacia`nın Duster modeli bizlerinde ilgisini çekmektedir av merakına sahip olduğumuz icin aracı inceleme gittiğimizde fark etmiştim böyle bir eksik olacağını o yüzden böyle bir hizmet vermeyi düşündüm aracınızı güle güle kullanın iyi bir tercih yapmışsınız dedikten sonra Dacia duster sustalı anahtar fiyatını mail olarak tarafınıza ilettik.

 5. Coskun bey dacia duster sustalı anahtar fiyatı tarafınıza iletilmiştir. Detayını şu şekilde verebiliriz ürün yeni nesil Clio ve fluence modellerinde kullanılan orjinal bir parçadır otomobil gelmesine gerek yok kargo ilede yapılabilir.

 6. Yerleşim yerim Muğla aracımı getirmek zorundamıyım, anahtar değiştirmem herhangi bir aksaklığa yada garanti kapsamında sıkıntıya yol açar mı, eski anahtarımı eşim kullanmaya devam edebilecek mi ve 2011 dacıa duster 4wd için fiyat nedir tek anahtar için.. Hayırlı işler

 7. merhaba ben Adana’dan yazıyorum dacıa duuster marka aracıma sustalı anahtar yaptrmak ıstıorum bunu sızden nasıl temın edebılırım acaba ve bunu bn kendı basıma takabılırmıyım?

 8. Merhabalar… Antalya’dan yazıyorum. 2012 Model Duster sahibiyim. Sustalı anahtar yaptırmak istiyorum. Nasıl olacağı ve fiyat konusunda bilgi verirseniz sevinirim.

 9. Kaan bey merhabalar dacia duster sustalı anahtar yapımı için aracınızı çalıştırdığınız uzaktan kumandayı bizlere göndermeniz yeterlidir otomobili getirmenize gerek yok biz uygulamayı yaptıktan hemen sonra kullanıma başlayabileceksiniz.

 10. 2012 duster aracı trafikten çekme belgeli olarak aldım ve tek anaharı var yedek yaptırmak istiyorum am duyduğuma göre bu yapılırsa kendi orjinal anahtarını tanımaz diyorlar doğrumudur ve fiyatı kaçliraya olur yaptırısam

 11. Yeni aldığımız 2013 model yeni kasa Duster’ımıza sustalı anahtar yaptırmak istiyoruz. Bu anahtarın maliyeti ne kadar? Ürün ayrıntıları ile birlikte gönderebilir misiniz? Bir de yaptığınız anahtara garanti veriyor musunuz? Kullanılan anahtar orjinal Renault anahtarı mı?

 12. Ali bey iyi akşamlar 2013 model Dacia Duster sustalı anahtar uygulamalarımız gayet başarılı bir bakarsanız çok beğeneceğinizden eminim Dacia Duster aracınızla uğrayabilirseniz sıfırdan sustalı olarak kodlama yapabiliriz eğer gelemem diyorsanız uzaktan kumandayı göndermeniz yeterlidir.

 13. Merhabalar
  2013 dacia duster aracım için sustalı anahtar düşünüyorum. anahtarın yapımında orjinal anahtarların çalışmaması gibi bir problem olur mu… ve fiyat nedir.. adanadan yazıyorum sanırım kargo ile göndermem gerekecek.

 14. Yaşar bey Dacia Duster sustalı anahtar dönüşümü başarılı şekilde yapılıyor ancak yeni kasamı eski kasamı yeni sürümlerinde şuanda beklemedeyiz Sandero Stepway gibi önümüzdeki günlerde hizmete vericez eski kasa ise sıkıntısız dönüşüm yapılır.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*