Renault Fluence Anahtarı

Renault`un yeni gözdelerinden biri olan Fluence şirketlerin  yanı sıra sosyal hayattada tercih edilen araçların başında yer almaktadır. Şuanda fluence anahtarı için herhangi bir bilgi edinemeyen internet kullanıcıları icin güzel bir makale yayınlayarak bu eksikliği kapatmaya çalışacığız. İki ayrı paket ile satışa sunulan renault fluence`in yapısını incelediğimizde kartlı ve sustalı olarak farkılık gösterdiğini görmekteyiz.

Renault fluence kartlı anahtar ve renault fluence sustalı anahtar olarak farklılık gösteren araç çok yeni olduğundan henüz problem ile sıkıntılarla gündeme gelmemiştir.  Uzaktan kumanda üzerinden bagaj açma özelliği bulunan aracın kartlı grubunda ise yine laguna`da olan özelliklerden bir çoğunu bulabilirsiniz.

Yeni otomobilleri incelediğimiz andan itibaren siz müşterilerimiz ile takipçilerimize anında bilgi akışını sağlıyor bu vesileyle tüm Türkiye`ye kaliteli, güvenli ve doğru hizmeti sunuyoruz. Fluence kart tamiri ve diğer sustalı modeli hakkında yaşadığınız herhangi bir problemde bilmelisiniz ki bu işin uzmanları olarak  size bir telefon kadar yakınız. Önümüzdeki aylar içerisinde bu sunum sayesinle sizlerin büyük sorunlarını gayet basite indirgiyor akabinde hiç bir şey olmamış gibi yolunuza devam etmenizi sağlıyoruz.

Gerek kartlı gerekse sustalı hangi model olursa olsun sıfırdan yedek yaptırabileceğinizi kesinlikle unutmayın. Otopark veya servislerde sırf oto anahtarı yüzünden bekleyen tüketicilerin araçlarına yerinde müdahale edebilir çalışır duruma getirebiliriz. Yeni nesil kod makinalarımızla artık aracların tek bir vidasını dahi sökmüyor elimizden geldiğince  profesyonelce çalıştığımızı iddaa ediyoruz. Bu konuda özellikle renault anahtarı kategorisinde kasko ve  renault yetkili servislerle çalışıyor yeri geldiğinde kendilerine dahi destek veriyoruz. Yaptığmız tüm uygulamalar bilmelisiniz ki ruhsat sahibi veya araca müdahale etme yetkisi bulunan kişileredir biz lisanslı olmayan hiç bir makina kullanmıyor eğitimsiz olan hiç bir personeli bünyemizde barındırmıyoruz. Gerek yurtiçi gerekse yurtdışı yaptığımız ve yapacağımız hizmetler bizim en büyük referanslarımızdır.

 

Renault Fluence modelinin anahtar sorunlarına ve yeni ürün bilgilerine https://www.immobilizeranahtar.com/renault-fluence-anahtar/ buradan ulaşabilirsiniz. 

50 yorum

 1. Fluence anahtar kartının arızası durumunda içerden merkezi kilide basıp söfer kapsını elle actıgımda tüm kapılar acılıyor dısardan anahtarı sokup soför kapısnı kilitlediğimde diğer kapılar yine acık kalıyor verdiğiniz bilgi yanlıstır bilginize…

 2. Tuğçe hanım renault fluence aracınızın kapısındaki merkezi kilit pompasında sıkıntı olmuş olabilir şöför tarafından kilitlediğiniz araç nasıl olurda dört kapıyı birden kilitlemez ?? Sizce normal bir durum mu bu işlemi renault megane ve laguna serilerinde bizzat ben uyguladım ve o şekilde uzaktaki araçları müşterilerime kilitlettirdim.

 3. Keşke anahtar kartları biraz daha küçük olsaydı böyle büyük olması cepte çok yer kaplıyor ve rahatsız edici birde kumandada camlarda açılıp kapansaydı daya bir güzel olacaktı

 4. 2011 Fluance aldım üç gün önce. Kartlı kilit sistemi var. Dün yedek anahtarının çalışmadığı farkettim. Hiç hayat yok. Yaklaşınca açmadığı gibi dibinden manuel de çalışmıyor. Bunlarda pil falan var mı acaba nasıl bir arızası olabilir. Bilgi verebilir misiniz?
  Teşekürler…

 5. kolay gelsin fuluence sustalı anahtarımı 3 defa falan tamir ettirdim ilkgün çalışıyor sonra pili bitiyor hemen sebebi ne olabilir
  yeni anahtar yaptırmak nekadar
  kolay gelsin tşk

 6. 2014 model fluence yakın zamanda kullanmaya başladım. Aracın diğer kapılarının kilidi kumandadan açılıyor ancak sağ ön kapısı ilk denememde açılmıyor. İkinci üçüncü seferde kapat aç yaptığım zaman kilidi açılıyor. Yorumlardan Arızanın farklı nedenlerlerden kaynaklanabileceğini ve sıklıkla görüldüğü anlaşılıyor. Aracın sustalı kumandası var ama epey deforme olmuş değiştirmem gerek yenileme fiyatları ne kadardır ve arızanın bununla da alakalı olabileceğini birkaç yorumda görmüştüm sizce neden olabilir.

 7. Talha bey eğer Renault Fluence anahtar butonları arızalıysa ve frekans yarım şekilde çıkıyorsa uzaktan kumanda arabaya hükmetmiyor o yüzden çalışmıyor olabilir ancak tek basmada bütün kapılar açılıyor ve sağ taraf açılmıyorsa onun sorunu merkezi kilit pompasından kaynaklanıyor sağ yolcu kapısındaki kilit pompasını kontrol ettirin sorun çözülecektir.

 8. 2011 model Renault fluence anahtarlarımdan birini kaybettim eve yakın bir yerde kaybettiğim için Tedirginim yeni bir yedekle birlikte anahtar çıkarmak istiyorum bunun fiyatı nedir?
  Elimde bir tane var ama bunu da iptal ettirmek istiyorum.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*