Hyundai i30 yedek anahtar

Bugün sizlere yine yeni nesil araçlarndan birini tanıtacağız. Teknik servisimizin telefonlarının çalmasına neden olan  i30`un sahiplerine ne tür problemler yaşattığını aktardıktan sonra problemleri sıralayacağız ki karşı karşıya kaldığınızda 420 lira ( yetkili servis fiyatı ) ödemeyin. Kia ve hyundai`nin ortak aldığı karar ile başlatılan bir değişimin söz konusu olduğunu sizlerde kesinlikle biliyorsunuz.

19.10.2011 tarihinde 2009 model hyundai i30`a tarafımızca yedek anahtar yapılmıştır.  Her geçen gün farklı bir değişimle karşılaştığımız şu günlerde sizlere daha iyi hizmet verebilmemiz için daima makina parkurumuzu yeniliyor ve immobilizer kopyalama programlarını satın alıyoruz.

Bu vesileyle direkt olarak sahibinden satın alınan bir i30`a yedek yaptırmak istiyenlere haberimizi yayınladık artık onlar bu durumdan haberdar oldular. Kurtarıcı ile yedi emin otoparklarına çekilmiş hacizli bir i30`a ne gibi bir işlem yapılacak bunu merak edenlere ise cevaben ” aracın devlet ile olan tüm prosedürleri yerine getirildikten sonra yetkili kişi tarafımıza aracın şase numarasını bildirir. Aracın başına gelmeden biz anahtarını yapar ve hazırlarız daha sonra otoparka giderek kendimiz aracı açar dolayısıylada programlamayı gerçekleştiririz. Yapılan bu işlemde ele aldığımız arabanın bir tek vidası dahı sökülmemeden kullanıcıya hyundai i30 yedek anahtar teslim edilebilir.  Ürünü çok detaylı bir şekilde enine boyuna inceledik hatta elimizde bulunanlardan birtanesini parçalayıp iç yapısına baktık.  Çamaşır makinasında yıkınsa, denize girilse, elden düşse dahi kesinlikle arıza yapmayan i30 anahtarı tek bir kusura sahip oda mekanik olan yerin zamak malzemeden yapılmasıdir. Bağlantı noktasından kırılan oto anahtarı icin üstüne basa basa söylüyoruz kesinlikle servisten sipariş geçmeyin sadece yapmanız gereken hyunda i30 sustalı anahtar kabı temin ederek iç mekanizmaları aktarıp yolunuza devam etmenizdir.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*