Hyundai i30 Anahtari

Türkiye`de en çok satılan otomobil markalarından biri olan Hyundai i30 modelinin nekadar çok satıldığını hepimiz biliyoruz. Sizlere daha önce i20 anahtarı`nı anlatıp o konuda bilgi vermiştik. Fakat bugün farklı bir olayla karşılaştığımızdan dolayı bu konuyu açıp müşterimizin nasıl bir durumla karşı karşıya kaldığını sizlere aktaracağız.

Bugün bir çay bahçesine giden müşterimiz aracını park ettikten sonra görevliye hyundai i30 anahtarı teslim eder. Ürünün katlandığı yerden kırıldığını gören müşterimiz şaşkınlıklar içerisinde kırık parçayı kontağa takıp pense ile çevirerek servise gitmiş ancak kendisine 375 T.L fiyat verilince aynı şekilde bulundu yerden kaçmış ve daha önce tanışıp iş yaptığımız müşterimiz vasıtasıyla firmamıza gelmiştir. Şuanda Türkiye piyasasında hyunadi i30 sustalı anahtar kabı ve kasası üretilmediğinden dolayı yapacak hiç bir şeyin olmadığını kendisine söyledik fakat bu iş ne bizim nede müşterimizin içine sindi. Müşterimizin ” bir deneyin be usta ” demesi bizim kollarımızı sıvamamıza vesile oldu ve 2 saatlik bir emek karşısında elimizde bulunan mekanizmaları madifiye ederek sorunu çözdük.

Şahsi olarak söylemekte yarar görüyorum. Bu zamana kadar hiç bir oto anahtarı için bunu söylemedim gerekte duymadım fakat Dünyanın en kaliteli ota anahtarı gerçekten bu aracınki olduğu kanaatine vardım. Gerçektin titiz ve güzel kullanıldığında bir ömür kullanılabileceğinin garantisini verebiliriz. Son olarak sizlere bilmeniz gereken kısa bir bilgi verelim hyundai i30 yedek anahtar yapımı her şekilde gerçekleşir yani uzaktan kumandalı veya kumandasız olarak yapılarak kayıp ile çalıntılar devre dışı bırakılabilir.

2 yorum

  1. Merhabalar
    Aracın aküsü bitti anahtarın kumandasının içinde ki manuel yani elle actık lakin şimdi kumamdayı görmemektedir ne yapmamamız gerekmektedir.
    Tesekkürler

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*