Renault clio hb anahtar tamiri

Sizlere bu yazımızda 2001 model renault clio hb modelinin anahtar yapısından,yaşattığı problemlerden ve çözüm yollarından bahsedip sanal ortamda sıkıntıya düşmüş bi çare arayan insanlara yol göstermek istedik. Bu araçların gösterge panelinde sizinde bildiğiniz gibi kücük bir kırmızı ışık var ve sürekli yandığında araç çalışmaz yani artık immobilizer devrededir söz konusu arızalı olan kapıları açıp kapattığı halde araca hütmetmez. Siz defalarca kontak aç kapa yapar kumanda butonuna basarak geçici çözümlerle yolunuza devam edersiniz tabiki bu kısa süreli ayrıcada tehlikeli bir bekleyiş sürecidir.

Normalde renault anahtarı 2001 yılından sonra yapısal olarak değişti diğer makyajlı kasalarda dıştan aynı görünen söz konusu bu ürünün yazılımıda değişmiştir. Fakat sonuç olarak her iki modelinde %100 tamirinin mümkün olduğunu ve bununla birlikte tekrar kullanıma açıldığını bilmeniz şarttır ki herhangi bir durumda anında uygun fiyatlara kısa sürede bu fırsattan yararlanabilesiniz.

Konumuzu sonlandırmadan önce şunu  bilmelisiniz renault clio anahtarı arızalandığında  tamir  için açılıp onarılmaya çalışılan bu ürüne ehil olmayan kişilerin müdahale etmesi tamamen aracın çalışmasına neden olur bunu kesinlikle unutmamalı o şekilde çözüm aramalısınız. Bugün firmamıza Çanakkale`den istanbul`daki akrabalarına ziyarete gelen bir müşterimizin iki adet arızalı uzaktan kumandası tamir edilerek yenilenmiştir.

 

10 yorum

  1. 2001 model clio aracımın anahtarı kırılmıştı içiden küçük siyah dikdörtgen biçimden bi parça çıkmışı ama kaybettim. sonra kırık anahtarla çalıştırmaya çalıştım çalışmadı. yedek anahtarı kullandım çalıştı.

  2. 2001 clio symbol arabamda marş basıyor fakat motor çalışmıyor ekrandaki küçül
    k kırmızı ışık yanıp sönüyor, akü kutup başını çıkarıp yarım saat sonra taktığımda motor bazen çalışıyor araç lLPG li. anahtarcı anahtarın arızalı olmadığını söyledi, arıza nedir bana yazarsanız memnun olurum.

  3. Selamin aleykum benim aracim 2001 model kangoo gecen yil.immobilizer cip arizalandi yerine kömür cip koydular aracim merkezi klit calismiyor transponder ide33 kumanda tamir oluyormu yoksa yenisimi fiyat ne acaba

  4. İyi günler kolay gelsin 2001 reno clio aracım var orjinal anahtarın üzerindeki kumanda kapıları ac kapa yapmıyor pilini gösterdim pili iyi dediler ama kapıları açmıyor bursadan yazıyorum yardımcı olursanız sevinirim

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*