volkswagen passat yedek anahtar

Bugün 11.06.2012 tarihinde bir 2008 model volkswagen passat kartlı yedek anahtar yaptık müşterimiz yaklaşık olarak 3 adet adet firmaya gitmiş fakat meslektaşlarımız kendisine hizmet verememiş, müşterimizde tesadüfen firmamızın önündeki reklam tabelalarından bu işi yaptığımızı gördükten bir kaç gün sonra firmamıza uğramış.

Buyur edip tokalaştıktan sonra kendisine buyrun nasıl yardımcı olabilirim dedim. Yukarıdada belirtiğim gibi farklı farklı üç yere gittim elimde birtek bu kaldı onuda kayıp edersem mahfolacağım mutlaka önlemini almam gerekiyor fakat servisede dünya kadar para ödemek istemiyorum diyen müşterimize cevabımız ” yaparız ” oldu. Biliyosursunuz volkswagen passat anahtarı 2006 yılından sonra kibrit kutusu gibi üretildi kontak üzerine sokup itilerek çalıştırma özelliği eklenen bu otomobil tamamen elektronik bir yapıya büründü.

Bilgisayarımızı otomobile obd girişinden bağlanarak ilk önce kumandayı aktif ettik daha sonra üzerinde kayıtlı bulunan ama müşterimizde olmayan volkswagen anahtarını etkisizleştirip yerine yenisini programladık. Daha önce  Kasımpaşa`da yetkili servise kilitli vaziyette kurtarıcı ile çekilen bir Passat`a uygulama yapmak için gittik 15 gün aracı yatıracaklarından dolayı ruhsat sahibi kendi imkanlarıyla sorunu çözmek istemiş dolayısıylada bize ulaşmış. Arabanın kilitli olmasından dolayı olduğu yerden kaldırmışlar ön tampon ve çamurlukları hazarlanan aracı adeta rezil etmişler. Biz gidip maymuncuk ile otomobilin kilitlerini bozmadan açtık sonra aynı yukarıda anlattığımız gibi passat kart kopyaladık bu hizmetleri sizlere anlatırken birşeylerin farkına varmınızı istiyoruz.

Hele hele kaskolu yeni model hiç bir araba yedeksiz kullanılmaz bunu kesinlikle aklınızdan çıkarmayınız. Ayrıca Volkswagen uzaktan kumanda pil değiştirirken 2032 pil temin etmelisiniz bütün modellerinde aynı uzaktan kumanda pili kullanılmıştır buda sizlere extra güzel bir bilgi olsun.

44 yorum

  1. Aracım 2006 model passat b6 kasa aracı yeni aldım yedek anahtarı yoktu asıl anahtarı kaybettim araç kilitli bir şekilde evin önünde yeni anahtarı nasıl temin edebilirim maliyeti ne olur

  2. Merhaba
    2008 Passat varint anahtar içindeki pilastik anahtar kayıpoldu fiyatını alabilirmiyim . Birde tamamının fiyatı ne kadar
    Kolay gelsin

  3. selamun aleyküm 2009 passat comfortlay 1.4 tsi yarı otomatik aracı alırken yedek anaktarım yoktu yedeni yaptırmak istiyorum fiyat neolur yardımcı olursanız sevinirim kolay gelsin

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*