Fiat Punto Evo anahtar

Yaklaşık olarak bir haftadır sizlerden gelen sorulara cevap veriyor yeni bildirimlere vakit bulamıyorduk. Yakın bir dostumun Punto Evo satın almasının ardından bu konuyuda açıklık getirmek istedim. Hepimizin bildiği gibi iki çeşit Punto modeli vardır bunların biri Grande diğeri ise Evo en son maklajlanıp satışa sunulan bu aracın içi gerçekten diğerine nazaran çok daha kaliteli ve konforlu bunu tartışmaya gerek duymayıp hemen geçiyoruz.

İkinci el alındığından dolayı Fiat Punto Evo araç arkadaşımıza kullanma klavuzu ve yedek anahtar olmadan teslim edilmiş oda bizim yakınımız olduğu için çok fazla önem duymamış iyide olmuş. İlk defa Punto Evo anahtar dükkanımızın önünde kumandası ile birlikte kopyalanarak başarılı bir şekilde test edildi. Programını almıştık fakat test etmeden kullanmadan hiç şekilde duyuru yapmadığımız için kısmet bu güne denk geldi.  Punto Evo kumanda kabı üretildiğinden dolayı müşterilerimize alternatif sunarak hizmet veriyoruz mavi, kırmızı, sarı, siyah tarzınıza uygun hangisiyle onu seçmeniz gayet mümkün.

Grande Punto kullanıcıları eğer isterlerse onlara Punto Evo tarzında bir üründe verebiliriz buda istek üzerine gerçekleşebilir. Honda kullanıcılarından sonra arabalarına en düşkün olanları Fiat grubu olarak belirledik onların hassasiyetlerini biliyoruz tabiki araçlarının nekadar kıymetli olduğunuda ama sizlerde şunu unutmayınız ki yaptığımız hiç bir uygulama standart dışı değildir hatta  tamamen orjinaldir. Makyajlanan araçların elektronik yazılımı değil sadece dış aksamında farklılıklar oluyor elektronik devreler aynı oto anahtarı farklı olabilir ama içerisi fark göstermediği için  burada son kullanıcının mağdur alması gibi  bir kelime telavüz dahi edilmemelidir.  En sık karşılanan progblem yine her zamanki gibi pil yatağının düşüp kayıp olması ve susta yani oynak mekanizmanın laçlalaşmasıdır.

Fiat Punto Evo modelinin gerek immobilizer gerekse anahtar kabı için en kaliteli ve en son çıkan modeller için https://www.immobilizeranahtar.com/fiat-punto-evo-anahtar/ adresini ziyaret ediniz.

26 yorum

  1. merhaba kolay gelsin 2013 linea kontak anahtarım kabı problemli çatladı bu nedenle kabbını değiştirmek istiyoruz ancak eğer olursa diğer şirket aracımızın punto nun kabından olma ihtimali varmı anahtar kısmında sorunumuz yok değişecek ise bari iki aynı tip olsun diye soruyorum saygılar.

  2. Merhaba ,

    2011 fiyat punto evo sahibiyim , benden önceki sahibi yedek anahtarını kaybetmiş , mevcut sustalı anahtarın da kabı kırık , hem yedek anahtar ( Sustalı olmasına gerek yok ) hem de anahtar kabına ait fiyat bilgisi paylaşabilir misiniz. Kapıda ödeme mevcut mudur? Teşekkürler , Hayırlı günler

  3. Merhaba, 2011 model punto grande anahtarı var fakat biraz yıpranmış vaziyette. Dışı mavi, kırmızı veya beyaz tarzda bir anahtar kabı ne kadar sizde ustam.?
    Ayrıca bu bu renkliler grande anahtarına uyum sağlar mı? Elektronik ve bilgisayar mühendisiyim, eğer ekstra bir işlem yoksa ve sadece kabı değiştirmek gerekirse kendim de yapabilirim. Teşekkürler

  4. Volkan bey 2011 model fiat grande punto uzaktan kumandalı anahtar kabı stoklarımızda var ancak orjinal olarak var malesef renkli bulunmuyor eskiden satışını yapmıştık fakat bir kaç şikayet geldi renk atma konusunda o yüzden şuanda durdurduk dediğim gibi orjinal isterseniz yollarız.

  5. Selm benim arabam chevrolet kuruz sorunu kontağı taktığım alkolle gösteriler yanıp sönüyor ve kontağı çevirmeden debriyaja basınca kendi kendine çalışıyor neyapmaliyim tesekurler

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*