Nissan Almera Sustalı Anahtar

Bir önceki yazımızda Qashqai sustalı anahtar yapısından bahsetmiştik ürünleri piyasaya sürdüğümüz andan itibaren Adana – Çanaklale – Hatay – İzmir bölgelerinden telefon yağmuruna tutulduk. Hazırda bekleyen müşterilerimizin yanı sıra araştırma yapıp ulaşan kişiler deyimi yerindeyse Nissan Anahtar gönderim yarışına girdi ki bu bizi nekadar mutlu etti bilemezsiniz. Gelen numuneleri ham olarak  Qashqai bölümünde yayınlamıştık  fakat konuyu okuyanlar bilir orada dedik ki Nissan Almera modelinede aynı tasarım yapılabiliyor önümüzdeki bir kaç gün içinde illaki isteyen olur bizde direk kendi resimlerinden ekleriz.

Nitekimde öyle oldu demir uçu, kontak yapısı, uzaktan kumanda devresi ve logosu ortak olan Almera ile Qashqai otomobillerinin sahipleri şuanda teşekkür üstüne teşekkür ediyor ki bunlardan biride Berrin hanım ” şunu tüm samimiyetimle söylüyorum ki artık arabam içime siner hale geldi ” diyerek bizi kendinden daha çok mutlu etti. Hemen hemen küçük bir cep telefonu boyutlarında, sivri yapısıyla insanları zor durumda bırakan Almera Anahtarı artık 15 dakikada katlanabilir diğer bir değimle sustalı olabilmektedir.

Bir açma bir kapama olmak üzere toplam iki adet tuşu bulunan Almera Sustalı Anahtar üzerinde bagaj açma özelliği olmadığından dolayı malesef bizler bu özelliği sizlere yansıtamıyoruz. Arayan yaklaşık her 10 kişiden 7`si bunu soruyor hatta nasıl yaptıracağı konusunda bilgiler istiyor. Almera`nın kendi yapısında uzaktan kumanda üzerinden bagaj açma olmadığından dolayı bu düşüncenizden vazgeçmenizi daha hayırlı görüyoruz. Modifiye işlemlerine meraklı olanlarıda biliyoruz çok defada rastladık fakat bu Almera aracınızın orjinalliğini bozacak hatta garanti kapsamından dahi çıkartacaktır. Aküden bagaj kilidine ayrı bir hat çekilerek gerçekleşen bu işlem için biz gereksiz diyoruz. Can alıcı bir uyarı olduğu için sizlerinde bilgisini istedik güzel bir hafta olması dileğiyle şimdilik hoşçakalın.

 

44 yorum

 1. Merhaba daha once telefonla gorusmustuk ancak nissan almera sustali anahtar icin ancak mumkun olmadigini soylemistiniz. Sanirim artik mumkun bu cok sevindirici bir olay ancak ornek resimlerde anahtarlarin uzerinde qashqai yaziyor yazisiz olani veya almera yazani varmi elinizde ?

 2. Merhabalar.
  2001 model nissan almera luxury model aracım var. Bu aracın kontak anahtarını sustalı modele çevirmek istiyorum. Lütfen fiyat ve ne kadar sürede geri göndereceğinizi belirtirmisiniz.
  Süleyman Savaş
  Gemlik\Bursa
  Tel:0506 308 **

 3. 2001 Nissan Almera aracımın anahtarını sustalı yapmak istiyorum fakat anahtarcılara sorduğumda internet üzerinde alımlarda ürün uyuşmazlığı oluyor deniyor veya kumada devresinin pili çıkarsa aracı bir daha tanımayabilir deniyor bunları cevaplarmısın ve fiyatı nedir?

 4. 2007 almera için düşünüyorum. Hem fiyat bilgisi almak hemde işlemin nasıl yapılacağını öğrenmek istiyorum. Devreyi Dış kabın içine kendimiz aktarabilir miyiz? Yoksa bu ancak sizin yapabileceğiniz bir işlem mi? Birde kenarında quashqai yazacak mı? Mümkünse yazmasın. Hatta dahada mümkünse almera yazsın. Fiyat bilgisi verirken gariban bir mühendislik öğrencisiyle 🙂 muhattap olduğunuzu blmenizi isterim.
  selamlar

 5. merhabalar, 2001 almera için bir çift sustalı anahtar talebimvar, konuyla ilgili fiyat teklifi içeren mail gönderirmisiniz.

  ayrıca şuanda kullanmalta oldugum mevcut alarma ait anahtarlıklarda tuhaf bir sorun yaşıyorum. açma veya kapama dügmesi çıtı bozulmu ve sinyal ışıgı farklı aralıklarla yanıp sönüyor, aracın flaşörleri belli aralıklarla yanıp sönüyor, sonra duruyor, ve aralarda garip bi sinyal veriyor araç, ekranda hiçbir uyarı yok. diger anahtarlıgım yni pil taktıgım halde bazen çalışıyor bazen hiç çaışmıyor.

 6. Sedat bey merhabalar tekrar telefonda görüştüğümüz gibi sizlere yardımcı olacağız nissan almera anahtarher şekilde sustalı yapılır yeterki sistem çalışsın aksi halde problem olmaz zevkinize göre ürün seçebilirsiniz araç ile gelmenizde yarar var.

 7. 2008 almera tekna aracımın 1 anahtarı kayıp 2 anahtarı sustalı yaptırmak istiyorum fiyatı ve nasıl yapılacağı hakkında bilgi verirseniz silivri de ikamet etmekteyim

 8. Merhaba 2001 model Nissan Almera Luxury için sustalı anahtar almak istiyorum. Anahtara diş açılacak mı, immobilizeri kendimiz yükleyebiliyor muyuz? Fiyat ve açıklama gönderebilir misiniz?

 9. Merhaba,
  2004 Almeramın yedek anahtarına yapılması nekadardır acaba,orjinal anahtarı ile yedek anahtarı yaptırılması konusunda fiyat farkı varmı

 10. Merhabalar
  2001 Nissan Almera Sedan AT kasa aracıma “sustalı anahtar” yaptırmak istiyorum. Fiyat ve ne yapmamız (örnek anahtarmı istiyorsunuz?) konusunda bilgi rica ediyorum.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*