Nissan Qashqai sustalı anahtar

Distribütörümüz ile yaptığımız fikir alış verişi sonucunda zevkimize göre kaliteli bir Nissan Qashqai anahtar ürettik. Piyasada daha önce deyimi yerindeyse patır kütür, apar topar eğreti ürünlerle yapılan Qashqai için müşterilerimizi hep erteleyip beklettik. Orjinalinden daha iyi olursa biz ancak yaparız, daha kaliteli olacak ki size teslim edelim deyip deyip durduk. İşte yukarıda açık olarak beğeninize sunduğumuz Nissan Qashqai sustalı anahtar el emeği göz nuru olarak karşınızdadır.

Aracın görüntüsüne yakışmadığını her defasında söyleyen gerek tüketiciler gerekse yetkili servisler bizleri bekliyordu. Bizde onların bu beklentisine karşılık bu denli kaliteli ürünü piyasaya sürdük. Şu saatten itibaren yurdun her yerinden ürünlerini getirebilir hatta kargo ile gönderebilirsiniz. Nissan logosu ve orjinal ucu ile birlikte özel bir işleme tabi tutulan bu üründe kumanda üzerinde işlem yapılmadan aktarım gerçekleşmektedir.

Bizlerin yaptığı uzaktan kumandanın üzerindeki vidayı söküp devreyi alıp Qashqai sustalı anahtar kabına oturtup demir kısmını makinada açmak eski kumanda kasasınıda sizlere teslim ediyoruz ki onuda evrakların arasında saklayın olurya bir gün eski haline çevirmek istenildiğinde bunu 5 dakika içerisinde yapabilelim. Açıkçı söylemek gerekirse bu zamana kadar yaptığımız hiç bir oto anahtarı eski haline döndürülmedi yüzlerce teşekkür maili, yorumu bunların açık delilidir.

Sevindirici güzel bir haber olduğunu düşünerek yazımı sonlandırmadan önce şunuda bildirmek isterim. 2010 ve üzeri araçlarda kullanılan Nissan anahtarı ortaktır nasıl bir ortaklık diye sararsanızda cevaben Qashqai – Micra – Almera modellerinin hepsine ayrı ayrı değişim yapabileceğiz dememiz sanırım yeterli kalacaktır. Düşünebiliyomusunuz orjinalliğini bozmadan, araca müdahale etmeden, herhangi bir parça söküp takmadan bunu yapıyoruz üstelik kendi uzaktan kumandası aktif olacak şekilde. Fazla konuşupta sizleri daraltmakta istemiyorum umarım beğenip memlun kalırsınız. Değişim ve yeniliklerle her daim karşınızda olmayı ümid ediyoruz hayırlı akşamlar.

4 yorum

  1. Manisa dan selamlar hayırlı işler. bu üründen hala varsa satın almak istiyorum. fiyat ile ilgili mail adresime bilgi alabilir miyim.(2011 qashqai için)

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*