2011 seat leon anahtar yedek olarak kopyalandı

İstanbul`da ünlü bir ilaç firmasının bölge sorumlularından biri olan Halil beyle telefonda görüştük kendisi bize 2011 Seat Leon marka ikinci el bir otomobil aldığını fakat kazık gibi Seat leon anahtar ile bilikte aracı teslim ettiklerini söyledi. Kendisini ofisimize davet ettik doğrusunu söylemek gerekirse 15 dakika zaman vermemize sağmen aracı ilk gün programlayamadık ne kumanda nede elektronik yazılımı aşıp sonuca gidemedik. Okadar içten, yürekten ve samimi bir insandıki gerçek anlamda bir dost kazandığımdan bir an olsun şüphe duymadım. Bizlere makina ve teknolojilerini veren mühendistlerle görüştük 2011 yılında otomobilin yazılımının değiştiğini öğrendik, mühendistlerin bize otomobilin gösterge aydınlatması beyaz renkte ise müdahaleyi birlikte yapmalıyız demesi üzerine Halil beye ertesi günü saat 11:00 sıralarına randevu verdik.

05.05.2012 Cumartesi günü saat 10:00 gibi kapımızın önünde biten müşterimiz ile güzel bir kahvaltı yaptıktan sonra 10:00 gibide mühendistleri ağırladık. Hemen arabanın üzerinde yoğunlaşıp işimizi halletmek için ayaklanıp yerimizdan fırladık ilk önce ben üzerime düşeni yaptım neydi üzerime düşen ; mekanik seat anahtarı makinada işlenecek ve ardından uzaktan kumanda üzerine monte edilecek bunu yaptım kontakta kapıda denedim gayet başarılıydı ve kenara çekip işleyişi bizzat izledim.

Makinalarını araca bağladıktan 5 dakika sonra programlama ve eşleştirmeyi gerçekleştiren yazılımcı arkadaşların işinin bukadar kısa süreceğini hiç düşünmemiştim. Hemen orada kendilerinden test sürümünü isteyip makinamıza update yapmaları için ricada bulundum. Birdaha beyaz göstergeli Seat marka bir otomobil gelirse gönül rahatlığıyla bağlanıp mühendistler ihtiyaç duymayacağım için çok mutlu oldum. Akıl almaz derecede değişime uğrayan bu sektördeki yerimizi korumak için oto anahtarı konusunda her an yenilenme çabasında olduğumuzu unutmayınız.

Akıcı bir makale olduğunu düşünerek burada konumuzu sonlandırmadan yine bir kücük vurgu yapmak istiyorum. Yukarıda sözü geçen diyalog tamamen yedek uzaktan kumandalı olarak tanıtılmıştır. Madalyonun diğer bir yüzü olan şu durum hasıl olabilir herhangi bir kapalı otoparkta kilitli şekilde kapalı kalıp müdahale edilemeyen Leon`a İstanbul`un neresinde olursa olsun yardımımız mevcuttur.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*