Ford Fiesta Sustalı Anahtar Yapımı

Ford Fiesta Anahtarı 0532 637 79 15 Firmamıza ulaşıp 2010 model Ford Fiesta aracına sustalı anahtar yaptırmak isteyen MertKocaağa istanbul Yeşilköy tarafından aracı ile gelip anahtarını sustalı yaptırmıştır. Kendisi çeşitli forum sitelerinde yaptığımız işlerin güzelliği bunun yanında çeşitli tavsiyeler üzerine geldiğini ifade ettikten sonra 15 Dakika içerisinde dilediği gibi bir anahtar yapıp kendisine teslim ettik. Bu yukarıda gördüğünüz sistem tüm ford modellerine uygulanmaktadır bir başka kullanıcılarımıza yararlı ve güzel bir örnek olduğunu düşündümüğümüz için sizlerle paylaşmak istedik. tüm Ford Anahtarı ve Kumanda sorunu için bizimle ileşitişime geçebilirsiniz.

25 yorum

  1. Yukardaki resimdeki gibi düz anahtarım var araç 2007 Focus tuşları basmıyor artık sustalı ya çevirmek istiyorum fiyatı ne olur şimdiden teşekkür ederim.

  2. Ford fiesta 2010 model aracım var , kumandalı anahtarım var ama yedek anahtarım yok , sustalı yedek anahtar yaptırmak istiyorum İstanbul Pendik te oturuyorum fiyat ne kadar ve nasıl yapıyorsunuz

  3. Merhabalar 2010 model 1.6tdci ford fiesta sahibiyim anahtarım düz, sustalıya çevirmek istiyorum. Konu ile ilgili bilgi verir misiniz.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*