Opel Corsa D Anahtarı

Opel Corsa D Anahtari 0532 637 79 15 Yazılım Olarak 46 Cripto Philips Kullanılmış Araçta Orjinalinda Sustalı Anahtar Mevcuttur.  Türkiye`ye Piyasasında En Çok Tutulan Kasa Olan Corsa D Modelinin Anahtarlarında Problem Yaşanmaktadır. Susta Bozulması ve Tuş Takımlarının Yırtılmasından Kumanda Butonlarıda Arıza Vermektedir.

Corda D Sustalı Anahtar veya Opel Sustalı Anahtar Kasası ihtiyacı bulunan Kullanıcılarımıza Desteğimiz Vardır. İstanbul veya Türkiye Geneline Kargo ile Tüm ihtiyaçlar Karşılanır İstanbul il Sınırları içerisinde Yedek Anahtarı Bulunmadığından Dolayı Herhangi Bir Yerde Mahsur Kalmış Araç Tamamen Kilitli Dahi olsa Tarafımızdan Açılarak Aynı Gün İçerisinde Anahtar Programlanır ve Ruhsat Sahibine Teslim edilir. Araç Parça Temini Hariç Araç Üzerinden Kayıp Anahtar silme veya Anahtar Ekleme Gibi işlemler Yetkili Kişiler Haricinde Kimseye Yapılmaz.

12 yorum

  1. merhaba 2012 model corsa d aracımın sustası ara sıra takılıyor ve kabın arası açılıyor bi düzensizlik var bu konuda ne yapabilirim kabı değiştirmek çözüm mü? ayrıca fiyat ne olur

  2. Mustafa bey opel corsa d anahtar kabı degişikligiyle sorun çözülmeye bilir takılma demissiniz takılma arabayı çalıştırmasındamı var yoksa uzaktan açmasındamı hiçbirinde sıkıntı yok sustasımı takılıyor diyorsunuz acaba detay verebilirmisiniz.

  3. Corsa d aracimin anahtarinda hafif ayrilmalar var iki parca arasinda bundan dolayi da sustanin otomatik acilmasi ve sertligi bozuluyor ara sira anahtar kabini degistirdigimizde elektronik devreyi biz degistirirken herhangi bir sorun yasarmiyiz onceden yapilma videosu varmi ve anahtarin iki parcasini yapistiracakmiyiz yeni anahtarda

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*