Hyundai ix35 anahtar

hyundai ix35 anahtar

Mercedes ve Bmw`ler gibi eller serbest özelliğine geçen Hyundai ix35 modelinde bunu gözler önüne serdi. Bagaj kapağına yaklaşınca açılması, uzaklaşınca kapanması gibi şık ve modern tasarımlarıyla ilgimi çeken bir araç oldu. Hyundai ix35 anahtar cepte olsa dahi aracı çalıştırabiliyorsunuz. İçerisini açtım çeşitli incelemeler yaptım gayet başarılı bir okadarda kaliteli olmuş diyebilirim. Şahsım olarak otomobil üreticilerinin kontak kullanmamalarını büyük bir şaşkınlıkla izlemekteyim. Hiç bir mekanik önlemin alınmadığı bu farklılığa hemen her marka katılmaya devam ediyor. Baston kilitlerin kullanılmasının hiç bir anlamı kalmadığını dile getiren bizler artık müşterilerimize kesinlikle öneriyoruz kapalı garajınız yoksa mutlaka otomobilinizi kendi imkanlarınızla koruyun. İmmobilizer ( elektronik motor blokaj sistemi ) var sistem diğer araçlarla aynı güvenlikte fakat biraz öncede bahsettiğimiz gibi kontak yapısının olmasası oldukça düşündürücüdür .

Hyundai ix35 yedek anahtar kopyalatmak isterseniz bu mümkün hatta mekanik araçlara göre daha kısa sürededir nedenini dile getirecek olursak sadece frekans uyuşmasının yeterli geldiği için dememiz yerinde olur.  Hyundai ix35 kumanda pili 2023 yine aynı hiç değiştirmemişler temin edebilirsiniz. Hyundai ix35 aracınız uzaktan kumanda arızası veya bataryanın bitmesiyle kapılarını açmayabilir ozaman içinde saklanan mekanik anahtar ile kapıyı açabalir daha sonra hemen piline müdahale edebilirsiniz.

Sözünü ettiğimiz ix35 uzaktan kumandası sıvı teması görmeş olabilir ( denize, su kanalizasyonlarına, bulaşık küveti ) gibi ozamanda yapacağınız ilk müdahale hemen pil temasını kesip bizlere haber vermektir. Üzerinden zaman geçmediği taktirde yenisini yaptırmanıza gerek yok biz onu tekrar kullanıma açıp sizlere teslimat yapabiliriz. Son yapmış olduğumuz uyarı marka model ayırt etmeksizin her elektronik  oto anahtarı için geçerli olup dikkate almanız önemle rica olunur. Bildirimimizi yayınladıktan sonra huzurunuzdan şimdilik ayrılıyorum soru veya sorunlarınız için gerek mesajlarınız gerekse telefonlarla bizlere ulaşabilirsiniz.

42 yorum

 1. ix35 kullanma kılavuzunda araca en fazla iki adet anahtar eklenebilir yazıyor ben bu araçla üç anahtar kullanamazmıyım şimdi? Eğer kullanabiliyorsam anahtar fiyatınız nedir acaba?

 2. Mehmet bey anahtırın pili bittiği zaman kapıyı arkasındaki kücük mekanik anahtarla kapıyı açıp kol dayamanın altındaki yuvaya anahtarı takıp arabayı çalıştırıyorsunuz çünkü pil bittiği zaman eller serbest özelliği çalışmaz.

 3. 2012 model hyundai İX35 anahtarını kaybettim. Bir siteden yedeğini getirtmeyi düşünüyorum. Uyumunu anahtarcıda yapabiliyorlar mı. Ya da tamamını anahtarcıdan temindeysem maliyeti ne kadar olur? Teşekkürler.

 4. ix35 2012 yedek anahtarı kayboldu yenisini çıkarmak ıstıyorum fıyat alabılırmıyım birde bazı sıtelerdeki yedek anahtarlar var çipli ordan alıp sız kaca kodlarsınız

 5. 2012 model ix35 aracımın yedek anahtarı kayıp.Yedek anahtar fiyatı gönderebilirmisiniz.Ayrıca ben Tekirdağ da oturuyorum.Araç gelmeden bu işlem olurmu?Kolay gelsin.Hayırlı işler.

 6. 2013 ix35 asıl anahtari kaybettim. Yedek anahtarda kapıları tuşla(uzaktan) açmıyor. Mekanik anahtarla açınca da alarm yarım saat susmuyor. Hadi hepsine tamam dedik bindik araca ,bu seferde anahtarı start dügmesine değdirmeden açmıyor. Ekranda da yazıyor anahtarı start düğmesine dokundurun yazıyor.
  Ben yedek anahtarı ilk anahtar gibi özgürce kullanmak istiyorum. Ne yapmalıyım

 7. Hayırlı günler diliyorum öncelikle Hyundai ix35 uzaktan kumandalı anahtar içindeki pil bitmiştir o pili değiştirin araba kendine gelecektir. Hemen akabinde bir tane kendinize orjinal hyundai ix35 keyless go dediğimiz anahtarsiz giriş sistemine sahip bir uzaktan kumanda yaptırın iyi günler dilerim.

 8. Cihan bey Hyundai ix35 uzaktan kumandalı anahtar orjinal şekilde yapılabilir bunun için arabayla gelmeniz gerekiyor yardımcı oluruz ruhsat sahibiyseniz aracınız biliyorsunuz iki çeşit yazılımı bulunuyor bir tanesi sustalı diğeri ise start stoplu keyless ona göre ayrı ayrı bilgi yolladık.

 9. Selamunaleykum arkadaşlar X35 style pulus sabah aracın başına geldigimde kapıyı açamadım otomatik kilitleme.sinyalı yanıp sönen çalışmıyor ne yapmalıyım saygılar…

 10. İyi günler 2013 i35 steyle plus akıllı eller serbest özellikli yedek anahtar yaptirmak istiyorum fiyat öğrenebilir miyim.

 11. Merhaba..
  Hyundai ix35 aracım var. Kumanda ve dışardan açmada sorunum yok ama Sofor hariç diğer 3 kapı içerden açılmıyor. Bu sorun için nasil bir çözüm bulabilirim, merkezi kilit oto anahtar işi yapanlardan çözüm bulabilir miyim?
  Yardımcı olabilirseniz memnun olurum.

 12. Cengiz bey Hyundai ix35 anahtar için sizlere telefonda yardımcı oldum. Koltuk dayamanın altında bulunan yuva şarj yuvası değildir arası pil bittiğinde arabayı çalıştırmak için uzaktan kumandanın oturacağı yuvadır. Sizden sonra birinin başına gelir diye bu açıklamayı yaptım mutfak dolabı tarzında bir çıt çıt gibi düşünün ileri itip serbest kalmasını sağlayın yuvadan hyundai ix35 yedek anahtar rahat bir şekilde çıkacaktır.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*