Hyundai ix35 anahtar

hyundai ix35 anahtar

Mercedes ve Bmw`ler gibi eller serbest özelliğine geçen Hyundai ix35 modelinde bunu gözler önüne serdi. Bagaj kapağına yaklaşınca açılması, uzaklaşınca kapanması gibi şık ve modern tasarımlarıyla ilgimi çeken bir araç oldu. Hyundai ix35 anahtar cepte olsa dahi aracı çalıştırabiliyorsunuz. İçerisini açtım çeşitli incelemeler yaptım gayet başarılı bir okadarda kaliteli olmuş diyebilirim. Şahsım olarak otomobil üreticilerinin kontak kullanmamalarını büyük bir şaşkınlıkla izlemekteyim. Hiç bir mekanik önlemin alınmadığı bu farklılığa hemen her marka katılmaya devam ediyor. Baston kilitlerin kullanılmasının hiç bir anlamı kalmadığını dile getiren bizler artık müşterilerimize kesinlikle öneriyoruz kapalı garajınız yoksa mutlaka otomobilinizi kendi imkanlarınızla koruyun. İmmobilizer ( elektronik motor blokaj sistemi ) var sistem diğer araçlarla aynı güvenlikte fakat biraz öncede bahsettiğimiz gibi kontak yapısının olmasası oldukça düşündürücüdür .

Hyundai ix35 yedek anahtar kopyalatmak isterseniz bu mümkün hatta mekanik araçlara göre daha kısa sürededir nedenini dile getirecek olursak sadece frekans uyuşmasının yeterli geldiği için dememiz yerinde olur.  Hyundai ix35 kumanda pili 2023 yine aynı hiç değiştirmemişler temin edebilirsiniz. Hyundai ix35 aracınız uzaktan kumanda arızası veya bataryanın bitmesiyle kapılarını açmayabilir ozaman içinde saklanan mekanik anahtar ile kapıyı açabalir daha sonra hemen piline müdahale edebilirsiniz.

Sözünü ettiğimiz ix35 uzaktan kumandası sıvı teması görmeş olabilir ( denize, su kanalizasyonlarına, bulaşık küveti ) gibi ozamanda yapacağınız ilk müdahale hemen pil temasını kesip bizlere haber vermektir. Üzerinden zaman geçmediği taktirde yenisini yaptırmanıza gerek yok biz onu tekrar kullanıma açıp sizlere teslimat yapabiliriz. Son yapmış olduğumuz uyarı marka model ayırt etmeksizin her elektronik  oto anahtarı için geçerli olup dikkate almanız önemle rica olunur. Bildirimimizi yayınladıktan sonra huzurunuzdan şimdilik ayrılıyorum soru veya sorunlarınız için gerek mesajlarınız gerekse telefonlarla bizlere ulaşabilirsiniz.

50 yorum

 1. Ahmet bey hyundai ix35 yedek anahtar fiyatını gönderdik ayrıca hyundai ix uzaktan kumandalı sustalı anahtar teklifinide verdik iki alternatifiniz bulunuyor programlama için sizlerde aracınızla gelmelisiniz bilgisayar bağlantısı ile kopyalama gerçekleşiyor.

 2. Yeni 2. El Hyundai İX 35 araba aldım yedek anahtarı kayipmis. Çalınmasından korkuyorum şifresi değişmesi mumkunmu . yaninda yedek anahtar yaptirsam fiyat ne olur.

 3. Merhaba,

  Elimde bulunan anahtardan bir tanede eşime yaptırmak istiyoruz. Acaba arabanın beynini sıfırlamadan mevcut anahtarın yedeğini çıkartabilir miyiz ? Ayrıca kumanda değilde manuel çelik olan anahtarı kopyalatmamız yeterli midir yoksa illaki kumandayı da mı çoğaltmamız gerekiyor.

  yedek anahtar fiyatını öğrenebilir miyim?

 4. ix35 2012 model anahtar istiyorum. ancak iç donanımı olmadan sadece kasasını alabilmemiz mümkün mü ? tuslardan 1 tanesi çıktı ama anahtar sıkıntısız çalışıyor.

 5. selamlar;
  Hyundai ix35 yuvalı anahtarı kaybettiğimden yedeğini yaptırmak istiyorum. fiyat ve şartları bildirirseniz sevinirim . İyi akşamlar.

 6. size iki sorum olcaktı: ben bir hafta önce sıfır kilometre hyundai ix35 satın aldım 2015 model yani, bu yaklaşınca açılan yada uzaklaştığımızda kilitlenen bagajı başka bi yolla kilitlemenin imkanı var mı bunu sistemi iptal edebiliyomuyuz ayrıca sadece bagaj kapısı için mi geçerli bu diger kapılar yaklaştgmzda açılmıyo. birde bbu camları kumanda ile kapatma imkanım şuan yok bunu yaptırmak istesem kaça mal olur şimdiden teşekkür ederim

 7. Mrb. Hyundai ix35 2013 Elit Paket. Start Stop. Elimde kumandalı sustalı smart anahtarım var. Yedeğini kaybettim. Kaybolan yedeği silip bir adet de yedek yaptırmak istiyorum. 1. Sorum kaybolan yedegin aracin beyninden silmenin maliyeti nedir?

  2. Yedeği silip yedek anahtar çıkarmanın maliyeti nedir?

  Uygun fiyat verirseniz yaptircam

 8. Merhaba ;

  2013 model bir ix35 aldım fakat tek anahtarlı şekilde
  bir adet yedek yaptırma maliyeti ne olur ve İstanbul dışı uygulamanız nedir.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*