Fiat Linea Uzaktan Kumandalı Anahtar

fiat linea anahtarı

Sarı plakalı taksilerin, İlaç pazarlamacılarının ve çeşitli şirketlerin personellerde sıkça rastladığımız Fiat Linea modelinin uzaktan kumandalı anahtar yapılması büyük bir problemdi. Arıza, kayıp ve çalınma durumlarında yetkili servislerden 550 T.L gibi bir ücretle sipariş edilen bu bedeller zimmet sahibi kişiden tahsil ediliyordu. Bu durumu bertaraf ettik artık önümüzdeki süreçte otomobilleri yetki belgeleriyle birlikte şirketimize gönderdiğinizde programlaması dakikalar içerisinde bitecek. Vatandaşlarımızın bazıları doğal olarak endişe duyuyor tamam yaptırdık yolumuza devam ediyoruz fakat ya birinin eline geçtiyse kapının önünden göterürlerse otomobili biz ozaman çok zor durumda kalırız.

Böyle bir açıkla iş  yapmamız söz konusu bile değil eklediğimiz Fiat linea anahtar haricinde birde varsa yedek arabanın beyninde kayıtlı tutulur diğerleri bloke edilerek karantinaya alınır. Ayrıca Fiat Linea modellerine kumandasız yedek yapılabilir örneğin şöför kullanacak kumandasız olsada olur kapıdan açsın kapatsın ne olur yani diyenlerimizde var onlarada hizmetimiz maliyeti düşük işlevi büyüktür. Kullanmak istediğinde uzaktan değilde kapıya sokar merkezi kilit açıldıktan sonra kontak çalışır yani olağandır. Günümüz şartlarında sık sık rastladığımız bir diğer olaylardan biriside arabanın çalışıp kumandanın devre dışı kalmasıdır.

Burada fiat liena uzaktan kumanda tamiri devreye giriyor elimizdeki yedek ve  çıkma parçalarla garantili onarım sözü veriyoruz. Şu ana kadar aklımda kalan bazı illerimizden ( Karabük, Kastamonu, Zonguldak, Adana, İskenderun ) çeşitli yerlerden kargo aracılığıyla gönderilen ürünleri arabaya ihtiyaç duymadan sağlıklı çalışır hale getirdik. Can alıcı bir kaç problemden daha bahsettikten sonra huzurlarınızdan ayrılacağım. Malesef Fiat Linea uzaktan kumanda pil yuvası tırnağın biraz mukavemetsiz olmasından dolayı düşebiliyor sırıf  bu hastalıktan dolayı bir çok insanın yeni kumanda sipariş ettiğine sahit oldum. Fiat uzaktan kumanda pil yuvası içinde yardım verdiğimizi lütfen unutmayınız. Mesela şurada yararlı olacağını düşündüğüm bir konu var orada biraz daha detay vermişiz daha farklı bilgiler gerekiyorsa lütfen iletişime geçiniz.

 

17 yorum

 1. Merhabalar.
  Aracım 1.6 mjet lounge linea.
  Kumandada ki bagaj açma düğmesi sürekli bozuluyor. En on defa buton değişimi, lehim yenileme yapıldı. Fakat bi kaç kez bagajı açtıktan sonra bozuluyo. Çok fena sınır bozucu bi durum oldu oldu.

 2. Merhabalar, 2015 fiat linea easy aracıma yedek enahtar yaptırmak istiyorum. Sustalı kumandalı ve sustasız kumandasız fiat verebilir misiniz. Teşekkürler…
  (Mail alımlarında sıkıntı oluyor. Lütfen cep mesaj olarak dönüş yapınız. 0535 711 67 66)

 3. 2012 MODEL FİAT LİNEA 1.3 EURO 5 MOTOR BİR ARACIM VAR VE TEK ANAHTARLI.
  YEDEK ANAHTAR YAPTIRMAK NE KADAR SİZDE?
  DUDTALI VE 3 TUŞLU OLARAK YEDEK ANAHTAR FİYATI?

 4. 2012 MODEL FİAT LİNEA 1.3 EURO 5 MOTOR BİR ARACIM VAR VE TEK ANAHTARLI.
  YEDEK ANAHTAR YAPTIRMAK NE KADAR SİZDE?
  SUSTALI VE 3 TUŞLU OLARAK YEDEK ANAHTAR FİYATI?

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*