Hyundai ix35 anahtar

hyundai ix35 anahtar

Mercedes ve Bmw`ler gibi eller serbest özelliğine geçen Hyundai ix35 modelinde bunu gözler önüne serdi. Bagaj kapağına yaklaşınca açılması, uzaklaşınca kapanması gibi şık ve modern tasarımlarıyla ilgimi çeken bir araç oldu. Hyundai ix35 anahtar cepte olsa dahi aracı çalıştırabiliyorsunuz. İçerisini açtım çeşitli incelemeler yaptım gayet başarılı bir okadarda kaliteli olmuş diyebilirim. Şahsım olarak otomobil üreticilerinin kontak kullanmamalarını büyük bir şaşkınlıkla izlemekteyim. Hiç bir mekanik önlemin alınmadığı bu farklılığa hemen her marka katılmaya devam ediyor. Baston kilitlerin kullanılmasının hiç bir anlamı kalmadığını dile getiren bizler artık müşterilerimize kesinlikle öneriyoruz kapalı garajınız yoksa mutlaka otomobilinizi kendi imkanlarınızla koruyun. İmmobilizer ( elektronik motor blokaj sistemi ) var sistem diğer araçlarla aynı güvenlikte fakat biraz öncede bahsettiğimiz gibi kontak yapısının olmasası oldukça düşündürücüdür .

Hyundai ix35 yedek anahtar kopyalatmak isterseniz bu mümkün hatta mekanik araçlara göre daha kısa sürededir nedenini dile getirecek olursak sadece frekans uyuşmasının yeterli geldiği için dememiz yerinde olur.  Hyundai ix35 kumanda pili 2023 yine aynı hiç değiştirmemişler temin edebilirsiniz. Hyundai ix35 aracınız uzaktan kumanda arızası veya bataryanın bitmesiyle kapılarını açmayabilir ozaman içinde saklanan mekanik anahtar ile kapıyı açabalir daha sonra hemen piline müdahale edebilirsiniz.

Sözünü ettiğimiz ix35 uzaktan kumandası sıvı teması görmeş olabilir ( denize, su kanalizasyonlarına, bulaşık küveti ) gibi ozamanda yapacağınız ilk müdahale hemen pil temasını kesip bizlere haber vermektir. Üzerinden zaman geçmediği taktirde yenisini yaptırmanıza gerek yok biz onu tekrar kullanıma açıp sizlere teslimat yapabiliriz. Son yapmış olduğumuz uyarı marka model ayırt etmeksizin her elektronik  oto anahtarı için geçerli olup dikkate almanız önemle rica olunur. Bildirimimizi yayınladıktan sonra huzurunuzdan şimdilik ayrılıyorum soru veya sorunlarınız için gerek mesajlarınız gerekse telefonlarla bizlere ulaşabilirsiniz.

10 yorum

  1. Merhaba,
    2014 İX35 (anahtarsız çalışma)yedek anahtarı kaybettim.Fiyat bilgisi verebilirmisiniz. İstanbul dışında imaket ediyorum bu işlem için stanbulamı gelmem gerekiyor?

  2. Yavuz bey iyi haftalar evet istanbul`da olmanız gerekiyor bilgisayar ile kodlama yapacağımızdan dolayı arabayla 5 dakika iletişim kurmalıyız. 2014 model hyundai ix35 yedek anahtar fiyat bilgisini mailinize yolladık lütfen kontrol edin.

  3. Merhaba 2013 model hundai x35 aracımı çalıştır düğmesine bastığımda düğmeye tekrar basın uyarısı çıkıyor.Daha önce böyle bir uyarı yoktu.Yaklaşık 3 aydır bu uyarıyı veriyor.Sebebi ne olabilir acaba?Bilgilendirirseniz sevinirim…

  4. Mrhb 2012 model hyundai ix35 araçımın kumandası pili bitmiş sanırım araç çalışmıyor kol dayama alanındaki yere taktım anahtar sarj olmuyor ne yapmam gerekli yardımcı olurmusunuz

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*