2012 Dacia Logan anahtarımı kayıp ettim

29 Nisan 2013 Çarşamba gecesiydi iş yerimizi kapatmış evimize doğru yola çıkmıştık ki telefonumuz çaldı bir televizyon muhabiri mağdur kalmış daha önce işini yaptığımız müşterimiz aracılığıyla ulaştığını belirten Dacia Logan sahibi kişiye neler yapılması gerektiğini anlattık fiyatımızı verdik ve Eminönü Sirkeci Ankara caddesi üzerinde bulunan aracı çalıştırıp teslim etmek için rotamızı değiştirdik.  Yeni kasa olarak tüm sisteminin Renault tarafından değiştirildiği Dacia otomobilin ne kapı döşemesini nede kontağını söktük bulunduğu yerde ortalama yarım saat içerisinde uzaktan kumandalı olarak dacia logan anahtar hazırlanıp teslim edildi.

2011 dacia logan kayıp anahtar

2012 Dacia Logan anahtar kayıp olabilir bunun yanı sıra aracınız doğal olarak kilitli bir vaziyette park halindede olabilir bunu hiç bir şekilde dert etmeyin çünkü biz profesyonel aletlerle zararsız kapısını açıyor ve programlamayı gerçekleştiriyoruz. Diğer otomobillerde olduğu gibi sözünü etitğimiz aracın kayıp edilmiş belkide çalınmış olan ürünü yabancılaştırıyor kesinlikle araç ile ilişkisini kesip güvence altına alıp kafanızı rahatlatıyoruz.  Bagaj açma özelliği bulunmayan Dacia logan modelinin uzaktan kumandasının tuşları karşılıklı çapraz şekildedir. Pantograf lazer kesim olmasada güvenlik olarak Bir Clio`lardan hiç bir farkı eksiği yoktur zaten mekanik olarak sadece farklı görünüyor tüm parçaları ortaktır. Bazı insanların kulaktan dolma bilgilerle yanlış yönlendirildiğini biliyor çoğu zamanda şahit oluyoruz.

Kafanıza takılanları bizlere iletirseniz doğru ve gerçek bilgilere ulaşırsınız. Kimisi aracı çalıştırmadığını,, birileri kimsenin yetkili servisten başkasının yapamayacığını belli gruplar ise çalışır ama daha sonra çalışmamaya başlıyor şeklinde açıklamada bulunuyorlar. Kesinlikle böyle birşey yok bunun garantisini bizler veriyoruz binlerce kişiye yardımcı olduk biraz konuların altına bakarsanız okadar insanın minnet mesajlarını görürsünüz. Konumuzu sonlandırırken 2011 – 2012 – 2013 yeni kasa Dacia Logan immobilizer arızası nasıl anlaşılır bunu cevaplayalım çünkü kontagı çevirdiği halde yolda kalan insanlar oluyor; kontagı çevirdiğinizde kırmızı ışık göz gibi kırpıyorsa araçta hiç bir sorun yok dacia logan uzaktan kumanda arızası yaşıyorsunuz demektir fakat uzun bir şekilde yanık kalıyorsa araçtaki tüm soketleri kontrol etmeniz gerekiyor özellikle motor yıkamalarında bu hatayı alırsınız o sebeple kesinle tazikli su ile kaputun içine su sıkmayınız. Şimdilik söyleyeceklerimiz bukadar hepinize keyifli, kazasız ve neşeli sürüşler dileriz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*