Chevrolet Cruze Yedek Anahtar

Chevrolet Cruze Boş kumanda kabıChevrolet Cruze Yedek Anahtar

Bugün 16 Nisan Salı İstanbul Bakırköy`den bir müşterimiz iş yerimize teşrif etti kendisinin Opel İnsignia ve arkadaşının ise Chevrolet Cruze marka otomobillerinin uzaktan kumandalarının perişan hallerini tüm internet aleminin gözleri önüne serdik. Opel servislerinin 470 Chevrolet servislerinin ise 590 t.l bedelle satışa sundukları ürünlerin ilk ve son haline bir bakın aradaki farkın değerlendirmesini değerli taktirlerinize bırakıyoruz. Eğer amacınız Chevrolet marka aracınıza yedek uzaktan kumanda kopyalatmak ise aracınızla gelmeniz gerekiyor çünkü ham olan Chevrolet Cruze Anahtarın sekronize edilmeden çalışması söz konusu değildir. Eğer üst tarafta sergilediğimiz şekilde tırnak darbelerinden mütevellit şekli bozulmuş, işlevini yitirmiş bir sıkıntı doğmuşsa toplu taşıma araçlarını kullanarak dahi ziyarete gelebilirsiniz.  Otoparkta bıraktığınız dahada açacak olursak şöföre hatta eşinize yedeğiyle idare et dediğiniz Chevrolet`inize geri döndüğünüzde herhangi müdahalede bulunmayacaksınız gider gitmez uzaktan basıp açıp kilitleyecek koltuğa oturduğunuzdada gönül rahatlığıyla marşa basıp motoru çalıştırabileceksiniz.

Eğer elinizdeki uzaktan kumandalar kendi kendine ortadan ikiye ayrılıyorsa üretimden kaynaklı bir kusur olduğunu bilmenizi isteriz. Eğer kasa problemi çekiyorsanız aldığınız ürünlerin montajını yapmanız mümkün yapamayacağınızı düşünüyorsanız telefondan veya kameradan yardım verebiliriz artı parantez bu ürünlerin ( Cruzu ve İnsignia ) kumandalarının orjinal pili 2032 bunuda bir kenara not edin. Diğer segmentlerde olduğu gibi donanım özelliğinde şifre veya frekans sıfırlayıp yeniden yükleme yapılarak gerek kayıp gerekse çalıntı olanlara bloke koyup yabancılaştırıyoruz. Kapanışı yapmadan önce şunuda aksedelim sözünü ettiğimiz serilerde kumandasız aracı çalıştıran chevrolet cruze yedek anahtar teslim edilememekte mutlak suretle kumanda olmak zorundadır.

Hepinize keyifli, neşeli ve kazasız sürüşler dileriz hoşçakalın.

12 yorum

  1. Merhabalar Chevrolet cruze marka aracım için yedek anahtar ve kumanda kabı almak ve yaptırmak istiyorum ücteti ne kadar öğrenebilirmiyim ?

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*