volkswagen jetta anahtarımı kaybettim ne yapmalıyım

Volkswagen Jetta kontak anahtar

Değerli okurlar ve ihtiyaç sahibi müşterilerimiz bugün sizlere volkswagen jetta anahtarını kayıp eden kişilerin nasıl bir yol izleyeceğini anlatacağız. Bazı volkswagen araçlarda iki adet uzaktan kumandalı oluyor orjinalinde tabi doğal olarak kayıp veya çalıntı durumlarında araç sahibinin ( titiz insanlar ) müstesna umurunda olmuyor çıkartıyorlar sakladıkları yerden yola devam ediyorlar. Eğer aracı satıp değiştirene kadar aynı sorunla karşılazmaz ise sıkıntı yok kendileri gibi vurdum duymaz insanlara aracı satabilirler eğer aracı alan kışı bilinçli bir otomobil kullanıcısıysa kesinlikle satışı durdurur arabayı almaktan vazgeçer çok temiz ve içine sindiyse yine alır fakat hemen yerine yenisini ekletrirerek kendini garantiye alır.

Almanya`dan getirtilecek olan Volkswagen jetta kontak anahtar sanıyorum 450 t.l civarında tabi bu fiyat oldukça yüksek doğal olarak araştırma yoluna gireceksiniz burada devreye bizler giriyoruz arayıp randevu aldığınızda sizlere bu hizmeti yarım saat gibi bir sürede veriyoruz. Yeni bir şifrelemeyle hem uzaktan kumandanın hemde immobilizer sisteminin değiştirilmesiyle rahat bir nefes almanızı sağlıyoruz aksi durumlarda sabah uyandığınızda park ettiğiniz yerde otomobili bulamamanız olası ihtimaller arasındadır.

Kopyalatmaya yetkili tüm kişi ve kuruluşlara bu hizmeti verebiliyoruz ayrıca kaskodan yararlanmak istiyenlerde bizlere ulaşabilirler. Yetkili servise araçlarınızı çektirip 15 gün bekleyemin aracınız yatmasın hizmetimiz mükemmeliyet içermektedir. 2013 Yılı dahil olmak üzere bünyemizde bulundurduğumuz volkswagen lisanslı makinalarımızla aracınızı programlıyor bir civatasını dahi sökmüyoruz. Yapılan işlemler arasında kumanda tamiride bulunmaktadır ayrıca bilmeniz gerekenler arasındada volkswagen jetta uzaktan kumanda pilinin 2032 kodunda olduğudur. Arkadaki kapağı çıkarttığınızda kendiniz dahi rahat bir şekilde değişim yapabilirsiniz. Tabiki bu yukarıda görseli bulunan uzaktan kumandalar içindir eğer model 2005 ise kumanda üzerindeki kırmızı leg sağ üst köşede değil bagaj açma butonunun yanında yanıyorsa jetta anhatar ikiye bölünür ve kumanda kısmı iki kapak olarak ayrılır o şekilde değişim yapılır.

6 yorum

  1. merhaba 2007 jetta aracımın bir anahtarı kapıları çok yakından açıp kapatıyor. diğeri ise malesef hiç açıp kapamıyor. ancak aracı çalıştırıyor. bu durumda ne yapabilirim iki anahtar için de.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*