Porsche anahtar tamiri yapıldı

porsche anahtar tamiri

Almanya serilerinden biri olan Porsche modelinin anahtar tamiri için istanbul Etiler`de hikamet eden bir müşterimiz ile tanıştık aracını galeriden yeni aldığını ikisininde haşat durumda olduğunu ve bu durumun içine sinmediğini dile getirdi. Yaptığı araştırmalar neticesinde kendisine uçuk uçuk rakamlar teklif edip yenisini getirtme yoluna gitmişler. Bahsettiğimiz araç Cayenne modeliydi mesela bunun uzaktan kumandası aynı tuş üzerinden açılıp kapatılıyor biraz daha yüksek modellerde ise değiştirmişler açması ayrı kapatması ayrı bagaj açma butonu ayrıdır yani toplamda iki değil üç butonlu olarak tasarlanmış. Buradan neyi anlıyoruz bu otomobillerde iki tip kumanda kullanılıyor ikisininde tamiri mümkün bunu dile getirdik.

Üst tarafta açık ve net olarak resminide paylıştığınız porsche anahtar görüntüsü direkt olarak yaptığımız ve müşterimizin arızalı olan kumandasıdır. Araba bizlere geldiğinde kapıları açıp kapatmıyor ancak motoru çalıştırıyordu birdaha açılmamak üzere üretim aşamasında yapıştırılan sözü geçen kumandayı parçalayarak açtık onarımını yaptık pilini değiştirdik ( 2032 ) ve tekrar kapattık. Sol ve sağ üst köşelerdeki ledleri görüyorsunuz o ledlerinin ikisinin birden yanması gerekmiyor bilginiz olsun bir tanesi yanacak ola sağ taraftaki sizi yanıltıp işkillendirmesin. Ayrıca porsche yedek anahtar kopyalama hizmetini verdiğimizide daha önceki konularda dile getirmiştik fakat buradanda açıklayalım ister porsche anahtar kabı ister porsche kumanda kabı değişikliği olsun farketmeksiniz mutlaka danışıp durum değerlendirmesi yapın inanın bu durum sizin lehinize olacaktır. Porsche araçlarda eller serbest özelliğide bulunuyor yani araca yaklaşınca otomobil açılıyor uzaklaşınca kapanıyor fakat ne hikmetse bu otomobilde onu aktif edemedik servis cihazına sokup bir taratılması gerekiyor diye bilgi aldık bilgisayar bağlanıp aktif edilmesi gerekiyormuş.

İstanbul içerisinde herhangi bir yerde kilitli kalan kumandası içerisinde kalıp sizi çaresiz kılan Porsche araçlarınız camı kırılmadan, kilit sistemi bozulmadan yerinde müdahale edip açabiliriz bunu profesyonel maymuncuk malzemeleri ile yapmaktayız ayrıca mesleğimiz bizlere katmış olduğu tecrube bunu ön görüyor. Yüksek güvenlik içeren Porsche kilit sistemleri yetkili çilingir tarafından açılmalıdır aksi halde kapı kilitleri büyük ölçüde zarar görür. Yukarıda tamirden bahsettik ya işte arıza olduğunu düşünün kapı kilitlerininde yıllarca hiç mekanik olarak kullanılmadığınıda var sayalım ne olacak kilitleri açamayacaksınız dolayısıylada başınızın çaresine bakmalısınız işte burada bizlez sizlere yardımcı olmak için devreye giriyoruz. Aşagıda tekrar bir başlık halinde sıralama yaptık sorunlarınızdan birtanesi olduğunu düşünüyorsanız bizlere sorularınızı yöneltin.  Bizleri 24 Saat arayabileceğinizi her fırsatta söylüyoruz şimdilik hoşçakalın.

  • Porsche kilitli otomobil zararsız açılır.
  • Porsche anahtar 2032 pil kullanır.
  • Porsche kumanda değiştirilerek yenilenir.
  • Porsche yedek anahtar kopyalama yapılır.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*