Chevrolet Lacetti Kumandalı Anahtar kopyalama başladı

chevrolet lacetti uzaktan kumandalı anahtar

Stoklaramızda daha önce chevrolet lacetti anahtar ve kumanda kabı vardı bunun duyurusunu yapmış hizmetini vermiştik tabi devamda ediyoruz ancak kayıp, çalıntı ve teslimat durumunda bizlere ulaşan müşterilerime olumcu cevap veremiyorduk yedek parça sıkıntısı çektiğimiz Chevrolet grubunun mesleğimiz ile olan kısmını yani uzaktan kumanda anahtar ihtiyacını karşıladık ve müşterilerimize hizmet verecek kadar temin ettik. Obd giriş yerinden ( bilgisayar bağlantısı ) kısmından otomobile bağlanıp uzaktan kumandasını ve immobilizer çipini tanıştırabiliyoruz ayrıca diğer otomobillerin özelliğinde bulunan etkisizleştirme yani verilmeyeni aractan silip birdaha kullanılmamasını sağlayabiliyoruz. Chevrolet Lacetti kumandalı anahtar kopyalama yapılıyor fakat şuanda sustalı dediğimiz katlanabilir hizmeti malesef veremiyoruz ancak yukarıdada belirtitğim gibi kumanda kasası değiştirerek bozulan veya  deforme olanları kullanıma başlatabiliyoruz.

1.) Chevrolet Lacetti kumandalı anahtar kopyalama aracıma zarar verirmi ?

– Kesinlikle aracınızın bir elektrik veya elektronik parçasına zarar gelemeycektir bunun sebebi lisanslı cihazlar ve orjinal ürün kullanılmasından geçmektedir ki biz zaten bu uygulamada araçtan bir vida dahi sökmüyoruz.

2) Chevrolet lacetti uzaktan kumandalı anahtar orjinal mi kasko veya sigorta şirketim bana sorun çıkartır mı ?

–  Değil kasko, sigorta şirketleri yetkili servis dahi sizlere sorun çıkartamaz böyle bir alternatifleri yok çünkü ürün orjinal, araçta herhangi bir mekanik işlem yapılmadığından bir sıkıntısı söz olmayacaktır.

3) İş yerinize geldikten sonra  Chevrolet lacetti anahtar kopyalama hizmeti nekadar zamanımızı alacak ?

– İlk etapta elinizdeki yedek vasıtasıyla mekanik dişi açıyoruz ortalama 3 dakika makinayı araca bağlayıp tanıştırmak maximum 14 ila 15 dakika almaktadır yani maximum biz buna yarım saat diyoruz.

4) Kopyalama yaparken bir adette kendinize kopya almadığınızı nerden bileceğiz böyle bir garantiniz var mı ?

– Bu soruyu duyunca ayrı cevap verirken malesef ayrı utanıyoruz fakat malesef sizler tarafından soruluyor. Cevabende şunu söylüyoruz biz zaten istediğimiz aracı istediğimiz yerde çalıştırıp götürme bilgi ve tecrubesine sahibiz neden buna ihtiyaç duyalım ki bunun yanı sıra zaten gelen müşterilerimiz görüyor biz işlemi ayrı bir yerde perdeler arkasında yapmıyoruz aksine sizi yanımızda tutuyor bilgisayardan gösterip ” bakın hafızadaki chevrolet lacetti anahtar sayısı 2 ” diyerek iki ürün teslim ediyoruz.

Umuyoruz ki aklınıza takılan sorular bu şekildedir aksi hakle sizlerden telefon bekliyor destek vermek için sabırsızlanıyoruz. Hep sizin istediklerinize cevap verdik bizim istediğimiz ise sadece sizlerin ruhsat sahibi olmasıdır aksi halde bizlerden işlem yapmamızı beklemeyin. Ayrıca bu araçların şu özelliğide var onuda söyleyip konumuzu sonlandıralım eğer kumandalısı var ise kenarda duracak sadece güvenlik amaçlı önlem alınsın  diye düşünüyorsanız kumandasızda yaptırabilirsiniz.

13 yorum

  1. Merhaba lacetti 2010 wtcc bir kumandalı anahtar var bir tane de yedek kumandalı yaptırmak istiyorum. 1- sustalı geldimi? Fiyat?
    2- sustalı yoksa elinizde olan için fiyat?

  2. Mahmut bey 2009 model chevrolet lacetti yedek anahtar fiyatı hakkındaki isteğinizi yerine getirip mailinize yolladık sizin aracınızın yazılımı hem immobilizer yani sadece çalıştıran bir anahtar kabul eder hemde uzaktan kumandalı olarak hangisini uygun görürseniz keyfinize göre.

  3. Sayın yetkili chovrolet lacetti 2004 model aracımın kontak anahtarı kumanda plastiğinden kırıldı arcım çalışıyor fakat elinizde üç tuşlu kumandalı anahtar kabı varmı varsa fiyatı nedir İnternet satışınız varmı şimdiden teşekkür ederim hayırlı işler dilerim

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*