Archive for the 'Suzuki & Motor Anahtari' immobilizer Anahtar

Yamaha Majesty anahtar

yamaha-majesty-anahtar

Yamaha Majesty marka scooter motosikletinizin anahtarı kaybolduysa ve şuan bu yazıyı okuyorsanız biraz şanslısınız demektir. Çin malı motosikletler haricinde şuanda Yamaha, Honda ve Suzuki modelleri arabalardaki hırsız önleyici ( elektronik motor kilit immobilizer ) sisteme çoktan geçtiler. Yukarıda paylaştıgımız Yamaha Majesty motosiklet ve bir adet kırımızı bir adet siyah anahtar bizim eş yerimizde yapılmıştır o yüzden kapımızın önünde çekilmiş resimlerden bir tanesi paylaşmayı uygun bulduk.

Daha önce hiç kopyalama yapmamış elektronik ortamdan bulduğu bir kaç resimle orjinal parçası olmayan, yazılımı bulunmayan ve ustalıktan bir haber kişilerin yanlış yönlendirmesiyle sıkıntıyı düşmeyin diye bıkmadan usanmadan sizlerin karşısına yeni yazılarla çıkıyorum.

Yamaha`lardaki kırmızı anahtar motorsiklet kaza yapınca, yan tarafınıza düşünce veya beyin hatası verdiğinde servisler tarafından istenir eğer verilmezse malesef motorun beyninin değişmesi gerekibilir. Bu sebeple ikinci el Yamaha motor alırken mutlaka kırmızı anahtar önemini vurgulayın hatta şuradaki yazımızı mutlaka okuyun.  Buradan aydınlanacaksınız ve sizin cebinizdeki parayı haksız yere almak isteyenlere engel olacaksınız.

Yamaha Majesty motosiklet yedek anahtar veya sadece kırmızı anahtar icin bizimle iletişime geçebilirsiniz yardımcı oluruz. Bir siyah bir normal olarak resimde gördüğünüz gibi programlar teslim ederiz ancak yamaha majesty immobilizer anahtar tamamen kayıpsa ve çalıştıramıyorsanız ozaman beyinle kontak üzerinden uygulama yapmamız gerekiyor ortalama süresi yarım gündür. Aklıma gelmişken altı çizilecek birşey daha başınıza gelebilir onuda açıklığa kavuşturayım. Majesty motosikletin depo kapağı biliyorsunuz kontak anahtarı ile aynı fakat çok sert emanet verdiğiniz kişiler veya kardeşiniz motoru sizin gibi iyi tanımayanlar kullandığında yamulma h atta kırılmalar gerçekleşebiliyor ozaman sakın arka siyah kısmını sinirlenip atmayın çünkü immobilizer bilgiler orada çok önemli kırık parçalarla birlikte birbirine bantlayıp bize durumu izah edin böylece başınız hiç ağrımayacak.

İstanbul dışında hikamet ediyorsunuz ve yukarıda açıkladığımız olaylardan biri başınıza geldiyse motorun ruhsat sahibi olduğunuzu belgeleyebilirseniz sizlere uzaktanda yardımlarımızı esirgemeyiz. Şimdilik huzurlarınızdan ayrılıyor yeni bir konuda görüşmek üzere diyorum hoşçakalın.

Murat ÇELİK

Gsm: 0532 637 79 15

Yamaha xmax anahtar sorunu yedek kopyalama

yamaha xmax anahtar

19 Aralık Perşembe saat 9 sıralarıylı dükkanımızı açtığımız sırada bir motorsiklet yanaştı işini hallettikten sonra yaklaşık bir saat gibi bür süre uğraşıp hizmeti verdik ve hemen konuyu sizlerle paylaşmak için bilgisayar başına geçtim. Yamaha xmax motorsiklet anahtar kırılmış içerisinden çipini çıkarmışlar demirine koli bantıyla yapıştırıp bir kaç ay o şekilde kullanarak idare edip daha sonrada yetkili servisten bir adet ham ürün sipariş geçmişler. Fakat ellerindeki demirin orjinal olmaması servis çılışanlarını bloke etmiş ürünün ziyan olacağını yapıldığında açmaması durumunda hiç bir sorumluluk kabul etmeyeceklerini beyan etmişler. Müşterimiz ham olanı kendilerinden teslim aldıktan sonra daha önce işini yaptığımız arkadaşlarından bizlere ulaşıp yanımıza geldiler hemen gözlem yapıp nasıl bir yol izleyeceğimizi onlara paylaştım.

Vitrinimizden bir tane fason bir yamaha xmax anahtarı harcayarak kontagı açıp açmayacağını kontrol ettim tabiki sonuç mükemmeldi kontağın sorunsuz çalıştığını gördükten sonra hemen Japonya`dan gelen orjinal xmax motorsiklet anahtarı işledik. Daha sonra birde kendimizden orjinal çoğaltarak çipi içine taktık artık elinde bir servisten gelen birde bizden aldığı orjinal iki adet ürün oldu.  Böylelikle müşterimizin motorunu sağlıklı hale getirdik ve kendilerini uğurladık. Motirsikletin yazılımını bizzat görüp test ettim bu tip sıkıntılarla yüzleşirseniz çerisiz kalmamanız adına tüm dünyaya bildiklerimizi paylaşıyoruz. Ayrıca Yamaha x max motorsiklet yedek anahtar kırmızı olmadanda rahat bir şekilde kopyalanabilir daha ileri gidelim komple kayıp olduğunda dahi beyinle beraber set istemenize hiç bir gerek yoktur özellikle altını çizerek beyan ediyoruz.

Suziki Swift Yedek Anahtar

Bugün sizlere yaşadığımız ve bütün araba sahiplerini ilgilendiren bir husustan bahsedeceğiz. Beykoz`da hikamet eden bir Suzuki Swift sahibi Salih bey ile tanıştık kendisi yaptığı araştırmalar neticesinde bize ulaşmıştir. Kendileri gece saat 02:00 sıralarında talihsiz bir olay yaşamış ve bu olay karşısında bir hayli endişe duymuştur. Eminim kafanızda bazı şeyler canlanmıştır evet malesef bir hırsızlık söz ile karşı karşıya kalınmışlık ver işin ucunda.

Gece hiç bir mahremiyet gözetmeksizin eve giren bu aşağılık insan kaneme üzerinde duran suzuki swift yedek anahtar ile birlikte diğer bir kaç elektronik eşyayı alıp kaçmış Allah`tan arabanın yerini bulamayıp yakalanacağını düşünüp bulunduğu sokağı terketmiş. Hemen aracı güvence altına almak adına bizimle irtibata geçen salih bey Suziki swift anahtarı iptal edebiliyormusunuz dediğinde zaten durumu biz anladık. Beykozdan aracı ile birlikte gelen müşterimizin aracına immobilizer kopyalama cihazımızla bağlanarak elektronik ortamda şifrelerini değiştirdik. Yerine yenisini programladıyıp yüreğine su serperek gönlünün ferahlamasına vesile olduk hemde bu hizmeti yetkili servislerin vermiş olduğu fiyatın yarısından daha ucuza verdik.

Yapılan bütün otomobil hırsızlıkları bu şekilde yapılmaktadır. Kesinlikle aracınızı başka türlü çalamaz veya götüremezler ancak yukarıda bahsedilen türde diğer bir çalınma şeklide satın alırken istemediğiniz veya önemsemediğiniz aracı çalıştıran yedek bunlar çok önemli hayati konulardır. Umarız vermiş olduğumuz bilgiler yararlı, yerinde ve kalıcı olmuştur.

KEYİFLİ SÜRÜŞLER

Bmw Motorsiklet Anahtarı

Şuanda yayınlayacağımız haber bmw kullanıcılarına gerçekten müjde niteliği taşımaktadır. Firmamızın Borusan Oto`nun yanında olmasından dolayı bmw motorsitlek anahtarı sık sık sorulduğundan dolayı ürünü ihtal etmek zorunda kaldık. Motorsiklet sahipleri bilir bu aracın arkasındaki sepeti ile kontak anahtarı aynıdır. 46 Cripto philips yazılımına sahip olan bmw motorsikletlerinin orjinal anahtarının görselini yukarıda sergiledik.

Tamamen kayıp etmeden böyle bir ihtiyacınız var ise kesinlikle öneriyoruz avuç dolusu paralar ödemeyin Türkiye`de bulamayacağınız bmw motor anahtarı  sizler için hizmete konuldu. Bmw motorsikleti için  yedek anahtar ihtiyacı bulunan kişelerin kafasında kesnlikle hiç bir soru işareti bulunmamalıdır. Söz konusu motora herhangi bir cihaz bağlamadan immobilizer kopyalama yaptığımızı bilmelisiniz sadece elinizde bulunanın bilgileri bilgisayar ortamında diğerine aktkarılmaktadır. Vermiş olduğumuz fiyatlar yetkili servisin neredeyse yarısına takamül etmektedir. Bizim görevimiz orjinaliteden ödün vermeden ucuz, kısa süreli ve kaliteli hizmeti sizlere duyurmaktır meraklı ve araştırmacı olan yüzlerce müşterimiz bu durumdan yararlandılar.

Şuan ki imkanlarımızda Yamaha – Honda – Suzuki motorlara tamamen kayıp olsa dahi beyin üzerinden programlama yapabiliyor bir gün içerisinde çalışır konuma getirebiliyoruz. Malesef  Bmw`lerde bu imkan bulunmamaktadır ki o yüzden yedeksiz kullanmamanızı öneriyoruz. Pantoğraf dediğimiz lazem kesim yapıya sahip olan bu ürünü makinalarımızda açabiliyoruz yurt dışından kendi imkanlarınızla getirttiğiniz ürünleride aktif edebilme yeteneğine sahibiz. Yazımızı sonuna kadar okuma nezaketinde bulunduğunuz için teşekkür eder sorunsuz sürüşler dilerim. Hızınız ne olursa olsun KASK takmayı ihmal etmeyin 😉

Suzuki Gsx 1300 Anahtarı

immobilizer motorsiklet anahtarı olarak araştırma yapan ve Kadıköy bölgesinden tarafımıza gelen Barış beyin suzuki gsx 1300 r hayabusa motoruna yedek anahtar  yaptık. Yapmış olduğumuz samimi muhabbet doğrultusunda daha öncedende motorsiklet kullandığını bir aracının çalındığını ve kasko şirketiyle büyük sorun yaşadığını anlattı. Bu sebepledirki suziki gsx 1300 r anahtarı yaptırma kararı aldım ancak araştırmalar doğruldusunda bu işi en iyi bilen ve en güvenilir firma olarak sizi buldum. Gerçektende doğru bir adres olduğunu gözlerimde tekrar gördüm bizde bu doğrulduta ürünlerin fotoğrafını çektik sizlere orjinaliteden nasıl taviz vermediğimizi belgeledik.

Günümüz motorsiklerinin yazılımının oto anahtarı ile hiç bir fark göstermediğini bilmeniz gerekir ki hatta elektronik sistemi daha güvenlidir. Bu tip araçları mutlak suretle bağlamalı kaldırıp götürülme konusunda hırsızlara engel koymalısınız. Sizlere motorsiklet kilidi olarak Master Lock markasını rahatlıkla önerebiliriz. Siz motorsiklet tutkunlarına önerimiz bu bilgiler doğrultusunda önleminizi almanızdır unutmayın tamamen kayıp olan motorsiklet anahtarı en yüksek modelli arac anahtarını yapmaktan çok daha zor ve fiyatlıdır. Zor durumda kalmamanız için müşterilerimizle yaptığımız işleri yaşadıkları sıkıntı ile sorunları sizlerle paylaşıyoruz ki devamlı olarak bilgili kalın ve daha sonra sıkıntıya düşmeyin.  Son olarak konumuzu okuma nezaketini gösterip bizlere zaman ayırdığınız için teşekkür edip son bir hatırlatma yapmak istedik. Bu aktarımlarımıza ulaşamamış ve başına geldikten sonra araştırma yapan kişilere ek olarak tamamen kayıp olan araçların anahtarlarıda sıfırdan yapılarak teslim edilir.

Sonraki sayfa »