Suzuki Swift Anahtarı

Uzun zamandır gözüme çarpan ve trafikte sık sık görmeye başladığım bir araç olan suzuki swift modelinin immobilizer anahtar yapısını merak etmekteyzim. Acaba nezaman gelecek, nezaman kontrolünü yapacağız handi tip yazılım kullanılmış diye söylendiğim günlerde bugün bir swift arac ile haşır neşir olma fırsatı yakaladım. Müşterimiz balkondan aşağı atılan suzuki swift anahtarı ortadan ikiyi ayrılmış daha sonra toplanarak kapatılan ürün aracı uzaktan açıp kapatmış ancak aracı çalıştırmamış. Bunun nedeni nedir sizce tabiki kömür çip`in kayıp olması, dikkate alınmaması veya böyle bir parçanın varlığından haberdar olmamak ne yazık ki günümüzde en sık yaşanan sorunlar arasında gelmektedir.

Neyseki yedeğiyle çalıştırılıp semtimiz elektrikçisine gelen araca müdahale etmemiş için ustadan tarafımıza rica geldi. Aracın markasını duyduğumda adeta gözlerim gülmüştü yine bir tecrube ışığı adeta içimde belirmişti ki hemen elimdekileri bırakıp araçla ilgilenmeye başladım. Yedek swift anahtarı okutularak bilgilerine tarafımca bakıldı 46 cripto olduğunu anladığımda araca diagnostic ( kodlama makinası ) bağladım ve programlamayı çok rahat bir şekilde yaptık. Swift sustalı icinde destek alabilir o sıkıntınızıda giderebilirsiniz.  Biz sitemizde yayınladığımız yazıların kullanıcıya yönelik olduğunu hatırlatmayı es geçmiyor  oto anahtarı konusunda yapmış olduğumuz hizmetlerin nekadar beğeni kazandığını görüyor buda bizlerin sizlere daha iyi hizmet vermemizi sağlıyor. Konumuzun sonuna geldik sabırla okuyup bizlere tahammül ettiğiniz için teşekkür ediyor suzuki swift sahiplerininde sıkıntılarında telefon ile firmamıza ulaşmalarını umuyoruz.

4 yorum

  1. Merhaba,

    Swift 2012 için sustalı yapabiliyor musunuz? Fiyat ne olur? Elektronik kısmın işlevselliği orjinali gibi kaliteli oluyor mu? Teşekkürler.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*