Yamaha Majesty anahtar

yamaha-majesty-anahtar

Yamaha Majesty marka scooter motosikletinizin anahtarı kaybolduysa ve şuan bu yazıyı okuyorsanız biraz şanslısınız demektir. Çin malı motosikletler haricinde şuanda Yamaha, Honda ve Suzuki modelleri arabalardaki hırsız önleyici ( elektronik motor kilit immobilizer ) sisteme çoktan geçtiler. Yukarıda paylaştıgımız Yamaha Majesty motosiklet ve bir adet kırımızı bir adet siyah anahtar bizim eş yerimizde yapılmıştır o yüzden kapımızın önünde çekilmiş resimlerden bir tanesi paylaşmayı uygun bulduk.

Daha önce hiç kopyalama yapmamış elektronik ortamdan bulduğu bir kaç resimle orjinal parçası olmayan, yazılımı bulunmayan ve ustalıktan bir haber kişilerin yanlış yönlendirmesiyle sıkıntıyı düşmeyin diye bıkmadan usanmadan sizlerin karşısına yeni yazılarla çıkıyorum.

Yamaha`lardaki kırmızı anahtar motorsiklet kaza yapınca, yan tarafınıza düşünce veya beyin hatası verdiğinde servisler tarafından istenir eğer verilmezse malesef motorun beyninin değişmesi gerekibilir. Bu sebeple ikinci el Yamaha motor alırken mutlaka kırmızı anahtar önemini vurgulayın hatta şuradaki yazımızı mutlaka okuyun.  Buradan aydınlanacaksınız ve sizin cebinizdeki parayı haksız yere almak isteyenlere engel olacaksınız.

Yamaha Majesty motosiklet yedek anahtar veya sadece kırmızı anahtar icin bizimle iletişime geçebilirsiniz yardımcı oluruz. Bir siyah bir normal olarak resimde gördüğünüz gibi programlar teslim ederiz ancak yamaha majesty immobilizer anahtar tamamen kayıpsa ve çalıştıramıyorsanız ozaman beyinle kontak üzerinden uygulama yapmamız gerekiyor ortalama süresi yarım gündür. Aklıma gelmişken altı çizilecek birşey daha başınıza gelebilir onuda açıklığa kavuşturayım. Majesty motosikletin depo kapağı biliyorsunuz kontak anahtarı ile aynı fakat çok sert emanet verdiğiniz kişiler veya kardeşiniz motoru sizin gibi iyi tanımayanlar kullandığında yamulma h atta kırılmalar gerçekleşebiliyor ozaman sakın arka siyah kısmını sinirlenip atmayın çünkü immobilizer bilgiler orada çok önemli kırık parçalarla birlikte birbirine bantlayıp bize durumu izah edin böylece başınız hiç ağrımayacak.

İstanbul dışında hikamet ediyorsunuz ve yukarıda açıkladığımız olaylardan biri başınıza geldiyse motorun ruhsat sahibi olduğunuzu belgeleyebilirseniz sizlere uzaktanda yardımlarımızı esirgemeyiz. Şimdilik huzurlarınızdan ayrılıyor yeni bir konuda görüşmek üzere diyorum hoşçakalın.

Murat ÇELİK

Gsm: 0532 637 79 15

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*