Suziki Swift Yedek Anahtar

Bugün sizlere yaşadığımız ve bütün araba sahiplerini ilgilendiren bir husustan bahsedeceğiz. Beykoz`da hikamet eden bir Suzuki Swift sahibi Salih bey ile tanıştık kendisi yaptığı araştırmalar neticesinde bize ulaşmıştir. Kendileri gece saat 02:00 sıralarında talihsiz bir olay yaşamış ve bu olay karşısında bir hayli endişe duymuştur. Eminim kafanızda bazı şeyler canlanmıştır evet malesef bir hırsızlık söz ile karşı karşıya kalınmışlık ver işin ucunda.

Gece hiç bir mahremiyet gözetmeksizin eve giren bu aşağılık insan kaneme üzerinde duran suzuki swift yedek anahtar ile birlikte diğer bir kaç elektronik eşyayı alıp kaçmış Allah`tan arabanın yerini bulamayıp yakalanacağını düşünüp bulunduğu sokağı terketmiş. Hemen aracı güvence altına almak adına bizimle irtibata geçen salih bey Suziki swift anahtarı iptal edebiliyormusunuz dediğinde zaten durumu biz anladık. Beykozdan aracı ile birlikte gelen müşterimizin aracına immobilizer kopyalama cihazımızla bağlanarak elektronik ortamda şifrelerini değiştirdik. Yerine yenisini programladıyıp yüreğine su serperek gönlünün ferahlamasına vesile olduk hemde bu hizmeti yetkili servislerin vermiş olduğu fiyatın yarısından daha ucuza verdik.

Yapılan bütün otomobil hırsızlıkları bu şekilde yapılmaktadır. Kesinlikle aracınızı başka türlü çalamaz veya götüremezler ancak yukarıda bahsedilen türde diğer bir çalınma şeklide satın alırken istemediğiniz veya önemsemediğiniz aracı çalıştıran yedek bunlar çok önemli hayati konulardır. Umarız vermiş olduğumuz bilgiler yararlı, yerinde ve kalıcı olmuştur.

KEYİFLİ SÜRÜŞLER

2 yorum

 1. Merhaba sitedeki açıklamalar icin çok tesekkur ederim
  Benim sorunum su;
  Bir tene siarsın anahtarım var ama alarm kumandasını icine yerlestiremiyorum ve çirkin görüntüsü var.oto alarmım
  Cemmax marka bunu kopyalaya biliyormusunuz
  Yaptırmak istiyorum
  Tel:0(534) 323 40 **
  Şimdiden tesekkur ederim

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*