Alfa Romeo 156 Anahtarı

istinye immobilizer anahtar ve oto Kilit Sistemleri Makinalarımız arasına katmış olduğumuz Alfa Romeo 156 Anahtar programı sayesinde artık yedek anahtar yapımı 15 dakikada gerçekleşmektedir. Ruhsat Sahibi olmanız şartıyla anahtarınız sorunsuz programlanarak teslim edilir. Piyasada Alfa Romeo 156 anahtarı yaptıramayan araç sahipleri servislere 400 lira gibi uçuk rakamlar ödemeden bizimle iletişime geçmeleri durumunda sorunları tarafımızca çözülecektir. Unutmayınız ki immobilizer anahtar yedeksiz kullanılmaz yedeksiz kullanılan araçların mevcut anahtarı  kaybolduğu zaman büyük sorunlar doğurur ve maliyet bir hayli artar.

22 yorum

 1. Soner bey alfa romeo 146 kumandalı boş anahtar kasası firmamızda malesef mevcut değil ancak önümüzdeki günlerde üretileceği ithalatçı firma tarafından haber verildi. Tamamen kayıp veya yedek yapımlarında sizlere hizmet verebiliriz şuan için boş kab malesef..

 2. 2004 model Alfa Romeo 156 çipli anahtarın dışı yıprandığı için dış kabını değiştirmek istiyorum. Elinizde var mı? Varsa fiyatı nedir? Teşekkürler..

 3. ben 2000 model alfa romeo 156 arabamın eskiyen kumandalı anahtar kabını değiştirmek istiyorum.

  orjinali kırmızı, elinizde var mıdır acaba? boş kabı var ise ben kendim içini aktarabilirim. istanbul dışında yaşıyorum.
  eğer elinizde var ise fiyat bekliyorum
  yardımcı olabilir misiniz?

 4. İyi günler 1999 model 156 sahibiyim bende orjinal anahtarı yok kırmızı renk olan yedek anahtari ile kullanıyorum uzaktan kumandalı asıl anahtarını sizlerden tedarik edebilirmiyim.

 5. merhaba.ben izmirden kemal.2005 model 156 alfam için yedek anahtar fiyatınız ve nasıl alabileceğim konusunda bilgi verebilirmisiniz.teşekkürler.

 6. Merhabalar 2003 model alfa romeo anahtarımın dışı çok yıprandı anahtar kabı için bende bilgi alabilirmiyim. 2 butonlu biri kapı biri bagaj için olan siyah anahtarlardan.

 7. İyi çalışmalar. 2002 model alfa 156 aracım için (mk1 geçen eski kasa 156) anahtar kabına ihtiyacım var. Mevcut anahtar kırmızı yanda lastiği olan tip. Açma kapama lastikleri deforme oluduğundan bu kısımlarda parçalanma var. Anahtarlar sorunsuz açıyor. sadece dış kaplarını lastik basma yerleri dahil değiştirmek istiyorum. elinizde mevcutmudur? anahtar sabit sustalı değil.

 8. 2005 model alfa 156 mk2 için anahtar kabına ihtiyacım var mevcut anahtarın (sostalı kumandalı) pil tutma pimi ve anahtarlık asma halkası kırıldı. Bunun dışında çalışır durumda dış plastik kısmın değişmesi yeterli gibi duruyor. Bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim. Bu arada Ankara da ikamet ediyorum.

 9. Merhabalar, 1998 model alfa romeom var. Anahtarı çok eskidi yenilemek istiyorum. Alfa kırmızısı, amblemli boş anahtar kalıbı sizde mevcutmudur?

 10. merhaba

  156 mk1 kasa kırmızı tek tuşlu anahtarım var 2 mevcut anahtarımında plastık kısımları kırıldı suan manuel olarak kapıları açıp kapatıyorumelınızde kırmızı tek tuşlu anahtar kabı varmı ?
  veya yoksa yenı kasa sıyah sustalı seklınde kı sıstemı kopyalarak bu yenı tıp anahtar kabına gecebılırmıyız ?

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*