Audi immobilizer yedek Anahtarı

audi-keyOto Elektronik Anahtar Kilit Sistemleri İSTİNYE İmmobilizer Sorununda Kendisini Dünyaya Kanıtlamış Olan Türk Elektronik Mühendisler İmmobilizer Programına Bir Yenisini Daha Ekledi. Makinaların Güncellenmesinin Ardından Artık Kayıp Audi Anahtarınızı Yedeklendirebilir Kumandanızı Çoğaltabilirsiniz. Anahtarınız Kayıp Olduğu Taktirde Aracınızın Şifreleri Değişir Eski Anahtar Otomobil Beyninden Silinir. Otomobil Anahtarınızın Tamamı Kayıp Araca Müdahale Edemiyorsanız Bizimle İrtibata geciniz Araba Anahtarı Yerinde Yapılarak Çalıştırılabilir. Gerek Elektronik Gerekse Mekanik Şekilde Yapılan Müdehale Sonucunda Sizlere İki Adet Elektronik Anahtar İmmobilizer`i Kodlanmış Şekilde Teslim Edelir. Her Türlü Sorun veya Sıkıntılarınızda Bizimle İrtibata geciniz. Özen Anahtar Arac Ruhsat Sahibi Olmayan Kişi Ve Kuruluşların Otomobil veya Motorlarına Herhangi Bir İşlem Yapmaz.

En en teknoloji ve yenilenen ürünlerle beraber Audi a4 yedek anahtar uygulamasına, ayrıca anahtar kabı fiyat bilgilerine https://www.immobilizeranahtar.com/audi-a6-yedek-anahtar/ buradan ulaşabilirsiniz.

3 yorum

  1. 2003 model A4 aracımın bilmediğim nedenden dolayı anahtar üzerindeki tuşların hiçbiri fonksiyonunu yaerine getirmiyor.Anahtarda sorun yok araç anahtarı tanımıyor şeklinde bi açıklama yaptılar serviste,ama çözüm üretmediler.Ayrıca yedek anahtarımda bulunmamakta.Herhangi bir çözümü varmıdır ve maliyeti nedir?

  2. 3 seneliğine şirketimize kiraladığımız audi a6 2.0 tdi modelinin yedek anahtarını kaybettim bu durumda yedek anahtarın nasıl yapılabileceği yetkili serviste her hangi bir sorun teşkil eder mi anahtarın çalışma durumu yüzdesi ve en son olarak maliyeti hakkında bilgi verir misiniz? lütfen

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*