Citroen Nemo Anahtarı

Defalarca Citroen Nemo, Peugeot Bipper ve Fiat Fiorino`nun aynı parçalardan ve aynı yazılımlardan yapıldığını dile getirdik. Ancak bunu kestiremeyen araç sahipleri tabiki bir araştırma yapacakları zaman kendi araçlarının isimleriyle bilgilere ulaşmak istedikleri için bu yazımızı sizlere sunduk.  Citroe nemo anahtarının bu modelle birlikte değiştiğini gördük, biraz tombul bagaj açma düğmeli ve sustalı özelliklere sahip olan bu     ürün yeni yeni ihtiyaç duyulmaya başlamıştır. Kredilerle alınan ve geri ödenemeyen bu araçların yeni sahiplerine defalarca otoparklarda sıfırdan anahtar yaptık.

Citroen nemo icin yedek anahtar ihtiyacı olan ayrıca sustasında sorun bulunanlar icin kumanda kabı problemlerini bize iletebilirsiniz.  Önümüzdeki günlerde citroen nemo ve yukarıda belirtilen değer modellerin uzaktan kumanda ile anahtarlarının deformasyon sonucu  kullanıcılara baş ağrısı olacağını düşünüyoruz ki bu gibi durumlarda büyük bedeller ödememeniz ve en kısa sürede orjinal parçalarda kısa zamanlı çözümler için sizleri devamlı güncel bilgiler sunuyoruz.

32 yorum

 1. iyi günler hayırlı işler diliyorum öncelikle :
  ustam benim sorunum bende 2009 model citroen nemo var bunun uzaktan kumandalı anahtarı arabayı çalıştırmıyo kontağı çevirdiğim zaman gösterge tablosunda kilit resmi çıkıyo yedek anahtarı arabayı çalıştırıyo bana kumandalı anahtar yapılabilr mi acaba yapıldığını farzedelim servis arabanın beynine kodlayıp çalışabilirmi arabam şu an yedek anahtarım yok ne yapabilirim….saygılarımla hayırlı işler hayırlı kazançlar.

 2. 2012 cıtroen nemo anahtarımı sustalı suaya dusurdum ve kumandası çalışmıyor nekadar fıyat ödemek zorunda kalırım nakadar kısa bır surede yapılır ?

 3. iyi günler 2011 model citroen nemo aracım var, kumandası bozuldu aracı kumandayla açamıyorum anahtarla açmam gerekiyor yeni bir kumanda aracı getirmeden yapılabilir mi?

 4. Merhaba ben bu soruyu sadece mümkünatını merak ettiğim için soruyorum yatdımcı olursanız sevinirim.
  2015 model bir nemonun yedek anahtarını farklı bir nemoya uydurulabilirmi.
  Yani demem şu ki anahtarı kaybolan nemoya farklı bir nemonun anahtarını uydurmak mı yeni anahtar almak yaptırmak mı daha mantıklı.

 5. Necdet bey Citroen nemo yedek anahtar fiyat teklifini sizlerede ulaştırdık kontrol edebilirmisiniz. Ayrıca diğer Ciroen nemo ve Peugeot Bipper tepe kullanıcıları için şunu söylemek doğru olur arabalarıyla uğrayacaklar ve ruhsat sahibi olacaklardır.

 6. merhabalar
  bende citroen nemo 2011 var ve bı ara anahtarı kaybedip orjınal olmayan anahtar yaptırdım fakat 3 ay sonra bozuldu sorada gıt gel hayır cıkmadı kumanda alanı cok kotuydu arabanın yanına gelmeden acmıyordu kumanda alanı ıyı olan bır anahtar kumandası ıstıyorum kastamonuda yasıyorum neyapmam gerekır ve bana kaca maalolur

 7. 2011 model citroen nemo arabamın anahtarı pili 2 günde bitiriyor.3 tane pil değiştirdim 1 haftada.Sorunumu nasıl ve kaç liraya çözeriz.Acil çözüm bekliyorum,teşekkürler.

 8. Emrehan bey Citroen nemo anahtar arızası yaşıyorsunuz tamir edilirse sorun çözülür eğer yolda kaldıysanız kumandasız bir tane immobilizer çipi olan yedek anahtar ile marşa basıp yolunuza devam edin uzaktan kumandalı olanı bize gönderin.

 9. Merhaba iyi günler citroen nemo 2011 kumandali anahtarimi kaybettim yedek anahtarla kullanıyorum ne kadar a yapılır acaba yeni anahtar

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*