Fiat Doblo – Albea – Palio Sustalı Anahtar

Uzun süredir müsterilerimizin Fiat doblo, albea ve palio modelleri icin sustalı anahtar yaptırmak istiyorum sorusuna malesef demek zorunda kalıyorduk. 30/10/2010 tarihiTürkiye`de gerek ticari gerekse hususi olarak kullanılan ve tercih edilen fiat modellerine artık Sustalı anahtarlık yapımı mevcuttur.

Mevcut anahtarı kesmeden, araca herhangi bir alıcı devre takmadan, immobilizer iptali veya immobilizer anahtar kopyalama gibi işlemlere mağruz bırakılmadan taşıması kolay görüntüsü şık olan bu ürüne Türkiye`nin her yerinden ulaşmanız mümkün. Yaptığımız bu uygulamanın önümüzdeki günlerde büyük bir yankıya sebeb olacağını umuyoruz. Artık Fiat Doblo, Fiat Albea ve Fiat Palio icin sustalı anahtar yaptırmak hayal olmaktan çıkmıştır. Ürünün Üzelliklerine Gelince Gümüş Logo, Kırmızı Led ve Orjinal anahtar ucu`ndan ibarettir.

25 yorum

 1. merhaba ben doblo anahtarını sustalı yapmak istiyorum dışını gönderirseniz ben içini monte edebilirmiyim bide fiyatı ne kadar bilgi verirmisiniz teşekkürler.

 2. iyi günler 2006 model albea aracımı yeni aldım fakat yedek anahtarı yok ve ayrıca kapıları manuel olarak anahtarla acıyorum ben anahtar üzerinde dügme yada sustalı anahtar yaptırmak istiyorum zaman olarak nekadar sürer ve tabiki üçretini ögrenmek istiyorum mümkünse yada nasıl bir yol izlemeliyim teşekkürler

 3. merhabalar aracım 2008 model fiat palio aracımda merkezi kilit mevcut fakat anahtarlarımda kapı açma düğme si olmadığı için manuel olarak kapıları açıp kapatıyorum ve güvenlik açısından da alarm taktırmayı düşünüyorum. sustalı anahtarlı olan alarmlar var piyasada acaba bu alarmların uclarını aracıma uygun olarak yapabiliyormusunuz ve bu uygulamanın fiyatı nekadardır.

 4. merhaba 2008 model palio aracım var aracımda merkezi sitem kilit mevcut fakat araç anahtarında her hangi bir kapı açma kapama düğmesi yok manuel olarak kapıları açıp kapatıyorum. bulunduğum bölge nedeni ile alarm tatktırmam gerekiyor. piyasada sustalı anahtarlı alarmlar mevcut acaba bu sustaların uclarına mevcut anahtarımdan kopya çekilebilirmi ve immobilizer sistemindeki chip bu anahtarlıklara uygulana bilirmi ve fiyatı ne olur bu konularda yardımcı olursanı sevinirim.

 5. Kubilay bey fiat palio marka aracınızda merkezi kilit sistemi mevcut ancak uzaktan kumandalı alarm sistemlerindeki sustalı anahtar yapısı oldukca kalitesiz ve kullanışsızdır. Sizlere bizim önerimiz en ucuzundan aç kapa yani sessiz alarm denilen bir ürün tercih etmeniz ve daha sonra orjinal kaliteli bir sustalı anahtar tercih etmenizdir. Bu sayede uzun süre sorunsuz, problemsiz hatta daha orjinal şık bir ürün sahibi olabilirsiniz.

 6. Fiat albea aracım için sustalı anahtarlık yaptırmak istiyorum şuan elimde sadece yedek anahtar var ve alarm kumandası var ayrıca bu 2 sini sustalı kumandaya toplama imkanınız varmıdır? kargo ile anahtarı gönderdiğimizde ne kadar sürede anahtar yapılıp tekrar yollanır ve ücretler hakkında bilgi verirseniz sevinirim iyi çalışmalar.

 7. merhaba.arabam 2005 model palio.uzaktan kumanda yok manuel açıp kapatıyorum.uzaktan kumanda taktırmayı düşünüyorum sustalı anahtar da olabilr.ayrıca tek anahtarım var yedek anahtarı ne kadar?fiyat konusunda bilgi almak istiyorum?

 8. S.a arabam 2000 model fiyat palio desi alarm sistemi var arabayı aldığımızdan beri merkezi kilit mevcut herhalde bu gün anahtarcıya gittim fakat sustalıya çevirirken acma kapama ters oldu acaba size yaptırsak yine böyle problem çıkarırmı ve sustalı anahtara kaça yapiyorsunuz

 9. 2010 albea normal anahtar ve aç kapa kumandasını sustalı anahtarda toplamak istiyorum.Fiyatı ne kadar acaba?Birde iletişim tel no yazar mısınız?

 10. Hayırlı işler 2012 albea alarm kumandasıyla anahtarı sustalı da billestirmek mumkünmü fiyatı nekadar bide iletişim icin telefon atabilirmisiniz rica etsem

 11. merhabalar bende 2005 pailo var.uzaktan kumanda anahtarı aç kapa yapmaktan kumanda düğmesi aşınmış,düğme esnekliğini kaybetmiş yenisini yaptırmak istiyorum .fiyatını öğrenebilirmiyim
  teşekkürler

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*