Ford Connect Anahtarı

ford1İstinye Çelik Elektronik Anahtar 0532 637 79 15  İSTİNYE Ford Connect Anahtarı veya Kumandanızımı Kaybettiniz Bizimle iletişime gecmeniz yeterlidir. Orjinal Siemens Ford Connect Anahtarı ve Kumandası Elimizde Mevcuttur Araç Ruhsatı ve Aracınızla Geldiğiniz Taktirde Bu İşlem Takriben 30 Dk. Sürmektedir. Ford Connect Anahtarı Kumandası Anahtardan Ayrı olabilir Onu Tek Bir Anahtar Üzerine Kumandalı Halede Getirebiliriz Ayrıntılı Bilgi icin İletişime Gecmeniz Rica Olunur. 

Okadar zaman geçmiş bu makaleyi yazalı fakat şunu özellikle belirtmek istiyorum Connect ve Transit modellerinin kapılarını ortalama 5 dakikada açıyoruz açtıgımız aparat anahtar oluyor ve onun üzerinden hemen arabayı çalıştırabiliyoruz yani bu demek oluyor ki pazarda, markette, otoparkta veya mahallenin orta yerinde komple anahtar kaybolsa dahi ortalama yarım saatte ruhsat sahibi olan kişiye uzaktan kumandalı şekilde teslim edebiliyoruz.

 

İYİ GÜNLER istinye Oto Anahtar

13 yorum

  1. Merhaba 2006 model Ford Connect aracımın kapı açma kapama kumasndası ve kontak anahtarı ayrı orjinalden. bunları bir araya getip tek bir anahtar yapabilirmiyiz? yapılır ise fiyatı nedir?

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*