Honda City Anahtari

istinye immobilizer Anahtar & Oto Kilit Sistemleri Honda City Anahtarı – Kumanda Kasası veya Orjinal Kumanda ihtiyacı Olan Tüm Kullanıcıların ihtiyacı Tarafımızdan Karşılanabilir. Özellikle Kumanda Kasası Kırılan veya Yıpranan Honda City Anahtari Tarafimizdan Temin Edilebilir. Kayıp veya Calinti Anahtariniz Arac Üzerinden Silinerek İptal Edilebilir. Hiç Anahtari Bulunmayan Honda City Araclarin Sifreleri Degistirilerek Yeni Anahtar Teslim edilir. Anahtari ve Kumandasi Ayri Anahtarlar Sustali Anahtara Dönüstülür. Honda City Yedek Anahtar ve Kumandasi Ruhsat Sahibi Olmayan Kisilere Kodlama veya Kopyalama Yapilmaz…

4 yorum

  1. Merhaba Arkadaşım.Ben size Burdur’dan yazıyorum. Yaklaşık altı ay önce 2002 model honda civic vitec otomatik vites aldım. İlk sahibi yedek anahtarını düşürdüğünü söyledi. Şimdilik bir anahtar ile idare ediyorum. Yedeğinin olması iyi olur diye düşünüyorum. Fiyatının ne kadar olduğunu öğrenebilirmiyim. Birde orjinal gibi mi oluyor. İlginiz için şimdiden teşekkür ederim. hayırlı işler.

  2. Merhaba,honda city anahtarımı ve alarm kumandasını sustalı yaptırmak istiyorum.
    bununla ilgili bir fiyat gönderebilirmisiniz.
    Eğer tek bir model değilde farklı sustalı modelleriniz varsa onlar hakkında da bilgi almak isterim resim ve fiyat gibi.
    İyi çalışmalar

  3. Özer bey Honda city anahtar icin sustalı kumanda uygulaması yapabiliriz fakat kumandanızın görseli hakkında bizlere bilgi vermelisiniz sizlere net bilgi vereribilmemiz için bu şarttır. Yaptığımız honda tasarımları tek modeldir yüzlerce müşterimiz bu hizmetten oldukça memlundur.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*