Hyundai tucson sustalı anahtar

istanbul Kadıköy`den firmamıza ulaşan ve hyundai tucson kullanıcı olan Sermet beyin anahtarını sizinle paylaşmak istedik. Türkiye`de özellikle honda, kia ve hyundai modellerinde yaptığımız uygulamalar büyük ilgi görmeye devam etmektedir. Sermet beyin mütevazi yaklaşımından dolayı ürünün eline gecmeden önce yaptığımız bu tasarım harikasını kendisine sunacağımıza söz vermiştik.

Yapılan bu uygulama icin anahtar ve kumandanın gelmesi yeterli olup kesinlikle immobilizer arızası, kopyalanması ve kilitlenmesi söz konusu değildir. Bu şekilde bir hyundai tucson sustalı anahtar yaptırmayı düşünen ve araştırma yapan müşterilerimize umarız ki bu yazımız ve görsellerimiz yararlı olur. Firmamız araba anahtarı ve ileri teknoloji immobilizer yazılımının programlamalarını ruhsat sahibi olan kişi ve kuruluşlara gerçekleştirmektedir.

2 yorum

  1. 2005 hyundai tucson aracın veb sitenizde paylaştığınız resimlerdeki gibi kumanda ve anahtardan oluşan kontak anahtarını sustalı yaptırmak istiyorum. maliyeti nedir? ne kadar sürer? bursadan yazıyorum. teşekkür ederim.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*