Mercedes w204 kayıp anahtar

Hani bir tabir vardır ya yerindemi olur bilmiyorum diger arac sahipleri kesinlikle alınganlık göstermesin ama ” Mercedes ve digerleri ” diye farklı oldugu bariz belli olan arabalardan biridir. Senelerce şakır şakır araba kodlama gerek programlama yaptık ama Mercedes`e işlem yapamadık neden lisanslı cihaları bulunmuyordu. Birazdan Youtube`de yayınını yapacagım Mercedes w220 anahtar yapımını izleyeceksiniz. Mercedes`de üç tip anahtar biri eskilerde uzun ve siyah digeri kücük yine şekilde siyah birde nikelaj dedigimiz görsel anlamda insanları cezbeden bir yapıya sahiptir.

Artık hepsini okuyarak yazabilme techizatına sahip olduguzu duyurmanın mutlulugunu yaşıyorum. Genelde ihtiyaç yedek ve kayıp ancak bazı arabalarına düşkün müşterilerimiz sırf nikelajin kaliteli görünüm ve yapısından onu istiyor bizde kopyalamaya başladık. Bunun aksi durumlar yani ” hiç yok kilitli vaziyette kalan arabalara müdahaleniz varmı ? ” diye sordugunuzu duyar gibiyim tabiki oluyor kapısını zarar vermeden açıyoruz o arkasında saklı olanı o şifrelere dayanarak elektronik bilgelere ise  ( EZS ) dedigimiz soktugunuz yuvadan uzanıyoruz.

Modeli yüksek olan Mercedes`lerin üzerinden herhangi bir parça sökmeden normal bilgisayar baglantısı yapılan girişten herşeyi halledebiliyoruz. Keyless özelliği bulunan aynı özelliklere sahip şekilde devam ediyor.  Hiç bir Mercedes modellerinde Bmw`lerde oldugu gibi şarjlı pil kullanılmıyor bazılarında ” 2025  ” bazılarında ise “2032 ” tek pil kullanılıyor kendiniz değiştirebilirsiniz hatta gecenlerde bir hanımefendiye telefondan destek vererek değiştirttik.  W204 kasalara ait modeller ise C180 – C200 – C220 – C36 -C63 -C65 bu arabalara sahip olan müşterilerimiz mutlaka bizimle iletişime geçsinler. Mesela bir Mercedes c180 yedek anahtar yaptırılacak ihtiyacı var diyelim dükkanımıza ugradığında yaklaşık 1 saat gibi sürede teslim alabilir. Yine bir örnek daha ” Mercedes W204 Kasa C200 anahtarımı kaybettim ne yapmam gerekiyor ”  diye kara kara düşünenler dedigimiz arabaızın dört kapısı kilitli olsa dahi gelir açıp keyless programlaması yapabiliriz. Sarıyer`de oto anahtarcısı olarak 7/24 hizmet veriyoruz bizleri çekinmeden saaat kaç olursa olsun arababilirsiniz.

8 yorum

 1. Merhabalar,
  2012 W204 Mercedes C180 aracımın anahtarı kayboldu ve bir satıcıdan bir anahtar temin ettim.
  bu anahtarı kendi aracımda nasıl aktif duruma getirebilriz.
  benim size göndermem gereken kod veya bir numara mı olacaktır.

 2. Samil bey aracınız öncelikle hayırlı olsun 2012 model mercedes w204 c180 anahtar kullanılmış olduğundan dolayı malesef tekrar programlanamıyor bunun için size teslim edilmeyeni silip yerine yenisini vermemiz gerekiyor bilginize sunulur.

 3. Ustam w204 aracim var anahtari otoparkta kayip oldu ve yeni anahtar yapildi fakat butun fonksiyonlar calisiyor ama uzaktan kumanda etmiyor sadece kapidaki lazer gozden acip kapiyor ne yapmaliyim

 4. 2013 model Mercedes e250 cgi için orijinal gibi yedek anahtar yaptırmak istiyorum.
  Tahmini fiyatı ne olur.
  yapması ne kadar süre alır. Aracımla gelmem mi gerekiyor, veya anahtarımı getirirsem olurmu ?

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*