Opel insignia Anahtarı

Yeni nesil araçlardan olan insignia için önümüzdeki göndürlerde anahtar ihtiyacı doğacağını düşünerek konumuzu açmak istedik. Türkiye geneline araba anahtarları konusunda verdiği hizmetle kısa sürede sektörün lideri konumuna gelen firmamız sizlere kaliteli ve güvenli hizmet vermeyi kendine ilke edinmiştir. Opel insignia anahtarı yine immobilizer sistem üzerine kurulan bir sustalı oto anahtarıdır.  Bu araç için sizlere ihtiyac anında 24 saat yol yardım hizmeti verebileceğimizi hatırlatırız, hızla tercih sebebi olan bu aracın gelecek bir sene içerisinde bu tür ihtiyaclar doğuracağını varsayarak ürünlerimiz stoklayıp hizmeti hazır şekilde bekliyoruz. Sıfır alınan araçların tabiri yanında yedeği veriliyor fakat ikinci el aldığınız araçların mutlaka diğerini kullanıcıdan isteyin ki sorun yaşamayınız bilmelisiniz ki kaskolu bir araç çalındığında ruhsat sahibi tarafından diğer anahtar gösterilemez ise sigorta şirketinden herhangi bir hak talep edemez.

İnsignia bilgileri güncellendi. Artık yeni cihazlar, yeni ürünler ve yeni programlarla beraber çok daha farklı hizmetler verilebilmektedir. O nedenle https://www.immobilizeranahtar.com/opel-insignia-anahtar/ adresini kontrol etmenizde fayda görüyoruz.

14 yorum

  1. merhaba 2005 model astra h sustalı anahtar kasasının fiyatının öğrenebilir miyim. Birde gelen kasaya anahtar içini ben aktara bilirmiym yoksa ustaya mı gimrk gerek.

  2. Merhaba öncelikle yardımlarınız için çok teşekkür ederim Ben 2016 Opel insignia gün ya hasarlı bir araç aldım bunlar Stars toplu olduğu için anahtar yuvası yok. Fakat arabayı çalıştırmak istediğim zaman uzaktan kumanda algılanamadı lütfen anahtarı yuvaya yerleştirin diyor bunların ek gizli anahtar yuvası nerede oluyor bir bilginiz var mı acaba şimdiden teşekkürler

  3. Sinan bey opel insignia uzaktan kumandalı anahtar yuvası kol dayamanın altında olması gerekiyor yanlış hatırlamıyorsam oraya oturtunca içinde pil olmasa bile araba çalışır ancak bu bahsettiğiniz hata anahtar pili zayifsa meydana geliyor bilginize sunarım.

  4. Merhabalar 2009 model opel insignia orjinal gm yedek anahtarı almak istiyorum nasıl bir yol izlemeliyim. Aracımın orjinal anahtarı hırsızlık önleme moduna alıyor aracı çalıştırmıyor. Pilini değişip tekrar denedim aynı hatayla karşılaştım ne yapmalıyım

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*