renault captur kart anahtar

Geçenlerde güzel bir inceleme fırsatı bulduğum Renalut`un Captur modelinden bahsedeceğim sizlere yine güzel bilgiler hazırladım sizler için bakalım beğenecekmisiniz. Semtten bir arkadaşımızın ikinci el aldığı Captur modelinin yedek anahtarını vermemişler aracın sahibininin yakını ” sakın böyle kullanma hemen Murat`a gidip bir tane yedek kart çıkartalım ve sana verilmeyeni iptal edelim Allah korusun bir sabah bir kalkmışsın ki araba yok kaskodanda para alamayız önlemini almak gerek ” demiş. Geldiler hemen kısa çay ve kahve muhabbetinden sonra sorun zaten belliydi hemen cihazlarımı alıp aracın yazılımlarını ve sistemini kontrol ettikten sonra çözüm olacağını söyledim ve başladım anlatmaya,

 1. Şöför kapısında bulunan şifrenin değiştirilmesi gerek bu sayede kapıyı kartın arkasındaki kücük mekanik Captur anahtarı ile açamayacak.
 2. Ortalıklarda olmayan Renault Captur kart anahtar iptal edilecek ve yerine yenisi yapılacak.
 3. Ekrana herhangi bir ” kart pili zayif ” uyarısı gelmemek icin Captur anahtar pili değiştirilecek.

Yukarıda açık bir şekilde belirttiğim bu üç madde kesinlikle masraftan kaçınılmaması gereken en önümle yapılması gerekenlerdendir hatta bunları Renault Fluence, Renault Megane 3 ve Renault Clio 4 sahipleride dikkate almalıdır. Bir çok forum ve paylaşım sitelerinde arkadaşların ricası üzerine sorulara cevap veriyorum amacım internet kullanıcılarına en uygunu ve en doğruyu yazıp bilgilendirmek yıllardan beri bitmek bilmeyen heycanımız sadece sizlerin teşekkürü içindir.

Renault Captur kartlı anahtar 2032 pil kullanır sitemizde bununla ilgili video var nasıl değiştirilir izleyip kendiniz yapabilirsiniz. Eğer Captur kart pili bitti arabaya giremiyorsanız yukarıdada söylediğim gibi kartın yanındaki gri tuşa basarak arkasından mekanik kücük anahtarı çıkartın ve kapıya sokun kapıda kilit görünmüyorsa kapak vardır o kapağı kastırarak kaldırırsanız kilidi görör ve kapıyı açarsınız akabinde kartı yuvaya sokun pil olmasa bile araba çalışacak ve siz yolunuza devam edeceksiniz.

Renault Captur yedek kart kopyalama yapıyormusunuz ?

 • Tabiki Renalut Captur yedek kart kopyalama garantili şekilde yapılıyor hatta akıllı anahtar sistemide devreye giriyor Fransa`dan sipariş edilenle bizim yaptığımız arasında hiç bir fark yok orjinal ve garantilidir. Tek farkımız fiyatın uygun ve kısa sürede teslim etmemizdir.

Renault kart anahtar icindeki pilin bitme süresi nedir ?

 • Yeni yeni müsterilerimizden pili zayıfladı gibi şikayetler gelmeye başladı yaklaşık olarak 18 ay gidiyor siz en güzeli 1 ila 2 senede bir ekrana yazı düşmeden değiştirin bu çok daha sağlıklı olacaktır sizler için.

Renault Captur kart anahtar suya düştü kapıları açıp kapatıyor arabayı çalıştırmıyor tamir olur mu ?

 • Kapıları açıp kapatıyor  arabayı çalıştırmıyor veya arabayı çalıştırıyor kapıları açıp kapatmıyor olabilir anında müdahale gerekiyor aksi halde içindeki tüm elektronik aksam çürür ve yenisini yaptırmak kaçınılmaz olur bilginize sunarım.

Renault Captur araçların en son yazılımları, kart kasaları ve tamir bilgilerine https://www.immobilizeranahtar.com/renault-captur-kartli-anahtar/ buradan ulaşabilirsiniz.

21 yorum

 1. Yurt dışında iken cantam calindi 2014 model captur aracim yurt icindeki hava alaninda park yerinde yani hic anahtarim yok aracim ile baska sehre gitmemde önemli. Ne yapabilirim

 2. MERHABA 2013 CAPTUR KARTIM KAYBOLDU YENİSİNİ YAPTIRMAK İSTİYORUM.YENİ KART BANA NE KADARA MAL OLUR.NE YAPMAM GEREKİYOR ÖĞRENEBİLİRMİYİM.İYİ ÇALIŞMALAR.

 3. 2013 Renault Captur 1.2 Turbo Touch EDC yedek anahtar almak istiyorum. Fiat ne kadar? Temin etmek için ne yapmam gerekiyor? İyi çalışmalar..

 4. Merhaba,
  Benim 2 tane sorum olacak. Bunlardan ilki; 2013 Captur aracımı yeni aldım ve aldığım kişi her iki anahtarıda verdi fakat birisinde üzerinde metal anahtarın bulunduğu kafa kısmı anahtarla birlikte kaybolmuş. Bu kısımın anahtarı ile birlikte yaptırılması ne kadardır?
  İkinci sorum ise aracım kendisinden uzaklaşınca kapıları otomatik olarak kilitlemesine rağmen yaklaşınca kapıları otomatik olarak açmıyor. Kumandadan açarak giriş yapmam gerekiyor. Aracı aldığım kişi aracın şoför kapısının kilidi anahtar sokarak açmak istediğini fakat kilidin boşa döndüğünü söyledi. Araca yaklaşınca otomatik olarak kapıların açılmaması bununla ilişkili olabilir mi? Problem nedir? Siz bu tip arızalarlada ilgileniyormusunuz? Maliyeti nedir?
  Şimdiden bilgiler için teşekkür ederim.

 5. Alper bey hayırlı akşamlar diliyorum Renault Captur kart anahtar fiyat bilgisini mailinize yolladık. Ayrıca keyless go özelliği aracın özelliğidir kartlı anahtar sorunlu olabilir veya kapı kilit pompasından yapıyor olabilir bunun için arabayla uğrayın yardımcı olalım.

 6. 2013 reno captur yedek anahar icin kutu lazim temassizlik vardı içini açarken parçalandı. Kart sağlam çalışır durumda. Diş kutusu lazım. Mevcutmudur

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*