Seat ibiza Kumandalı Anahtar

Seat ibiza kullananların uzaktan kumanda pilini değiştirdikten sonra kumandalarının iş görmediğinden yakındıkları tarafımızca teslim edilmiştir. 07.04.2011 Perşembe günü gelen bir telefonla daha bunu bizzat ispatlamış olduk. Müşterimiz rutin çalışan hatta hiç bir sorunu olmayan ürünün pilini değiştirdiğini ve kumandayı kapattıktan sonra kırmızı ışık yandığı halde arabayı uzaktan açıp kapatmadığını söyledi. Bizi aramadan önce seat yetkili servisini aramış ve kendilerine kumandanın yeniden kodlanması gerektiği bilgisini vermişler. Fakat biz sitemizin takipçileri ve bu dertten yakınanlar için seat ibiza`nın uzaktan kumanda kodlama prosedürünü sizlerle paylaşacağız. Şunu bilmenizde yarar var kesinlikle bu işlemin immobilizer sistemle herhangi bir alakası ve ilişkisi yoktur.  Yeni kumanda tanıştırma komutunun yapılabilmesi için mutlak iki anahtar şarttır.

 • Herhangi bir anahtar kontak üzerine takılır ve gösterge ışıklarını görecek şekilde açılır.
 • Otomobil`in tüm kapıları kapatılır  diğer anahtar ile dışarı çıkıp mekanik olarak ( elinizle )
 • Kumandalı anahtar ile mekanik olarak kilitleyip kiletleme butonuna yine mekanik olarak açıp açma tuşana basılmalı
 • Kontaktaki ürün çıkartılıp mevcut ürünün çalışılmadığı kontrol edilir.

Yukarıda paylaşımını yaptığımız kodlama komutu seat, skoda, volkswagen ve audi modelleri için geçerlidir. Yaptğınız uygulama yeni nesil araçların bazılarında işlemez ancak 2005 modellerin hemen hemen tamamına rahatlıkla yapılabilir. Yapım aşamasında araç bir defa korna çalabilir normaldir eğer korna çaldıysa işlemi başarıyla yapmışsınızdır. Kornanın çalmadığı durumlarda olmuştur kodlanmamış anlamına gelmez ama kesinlikle kontak kapatıldıktan sonra deneme yapın zaten kontak açık olduğunda kumandayı kodlasanızda araca hükmedemezsiniz. Liderliğini yaptığmız oto anahtarı sektöründe hedefimiz ve amacımız sizlerin kazancında gözü olan kişi veya kurumların gereksiz ücret dalep etmesini önlemektir.

13 yorum

 1. slmlar ben almanyadan memet seat ibiza 1,4 2000 model arabam var benim kumanda calisiodu bir anda ne olduysa su anda calismio ben programlama ne yaptiysak almadi ben ne yapabilirim bu araclarin kumanda alicilar nerde yardimci olursaniz sevinirim

 2. Ibiza 2011 model aracımın kumadasının dış plastiği ile anahtarı tutan sustası kırıldı. İçindeki devre sağlam. Devre ile anahtarı gonderirsem onarabilir misiniz? Onarırsanız fiyatı ne olur?

 3. Ürün gönderildi ve kusursuz bir şekilde orjinal şekilde tamir edildi. Kısa sürede de yeniden tarafıma yollandı. İlk anda almadı ama kontağa ilk taktıktan sonra tekrar çıkarıp taktım ve kumanda çalıştı.

  İşçilik müşteri ile ilgilenmeleri ve sonuç mükemmel. Tekrar teşekkür ederim. Naçizane tavsiyem müşterinin ürününü gönderdiklerinde mail ile kargo takip numarası verirler ise müşteri memnuniyeti %99’dan %100’e çıkacaktır. Fiyat da gayet uygun idi.

  Tekrar teşekkür ediyorum. Ve sizleri rahatlıkla herkese tavsiye ederim.

 4. Batur bey çok teşekkür ederim. Gerçekten Çok mutlu oldum şuanda tam 367 Adet mail var bizlerden ilgi ve cevap bekleyen insanlar tabiki bu bir mazeret değil ancak bütün samimiyetimle söylüyorum dakikalarla yarışıyoruz diyebilirim. Bizim tek reklamımız sizin gibi işini yapmış olduğumuz müşterilerimizin referansıdır. Öneriyi dikkate aldım bunun için gerekli düzenlemeyide yapacağım iyi günlerde kullanın.

 5. mrb lar..2013 model ibiza aracımı orjinal ve yedek anahtarından kapıya takıp kapattıgımda kilitleniyor fakat açma işlemini yapmıyor yani kapılar kilitliyken sadece kumandadan açılıyor sıkıntı ne olabilir yardımcı olursanız sevinirim

 6. Merhaba, seat İbiza 2005 model aracım var, YouTube da bir videoda 5 kapılı aracı 3 düğmeli anahtarı programladılar, açma, kapama ve bagaj kilidini açma, benim araca olup olmadığını Nasıl anlarız, yada sizde böyle bi anahtarın satışı var mı, teşekkürler, iyi akşamlar.

 7. Niyazi vey vag grubu dedigimiz seat, skoda, audi ve volkswagen modellerinin iki butonlu uzaktan kumandalarına orjinal 3 buton programlandıgında bagaj aktif hale geliyor elektik tehsisati çekilmiş çünkü ben bir çok kez denedim hepsinde başarı aldık.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*