Seat Kampanyası Devam Ediyor

Seat, Bütün Modellerinde taşıdığı makul Fiyat Avantajını Aralık Ayında da sürdürerek,  yeni yılınıza Otomobil Sahibi olarak Girmek sizlere bu güzel haberi vermek istedik.

Kampanya kapsamında SEAT ıbiza, 26.400TL’den başlayan tavsiye edilen kampanyalı seat anahtarı teslim fiyatıyla satışa sunulurken, geçtiğimiz günlerde satışına başlanan ıbiza Sportourer 27.900 TL’den başlayan fiyatlarla sahiplerini bekliyor.
SEAT’tan yıl sonu kampanyası hemen hemen bütün modellerinde yaptığı bu avantajlı fiyat listeleri Aralık ayında da devam ediyor ki SEAT, bu sayede yeni yıla otomobil sahibi olarak girmek isteyenlere kaçırılmayacak imkanlar sunmuştur.

Kampanya bütününde SEAT ıbiza’nın 1.4 lt 85 hp Reference modeli 26 bin 400 TL tavsiye edilen anahtar teslim fiyatı ile dikkatleri üzerinde topluyor. Reference donanım paketinde dönüşe duyarlı ön sis farları, ABS, Sürücü ve Yolcu hava yastığı, direksiyondan kumandalı radyo / CD / MP3 çalar, Cruise Control (Hız sabitleme sistemi) gibi özellikler standart olarak sunuluyor.

Sportourer’da da avantaj devam ediyor
SEAT’ın ilk kez istanbul Auto Show’da Türk tüketicilerle buluşturduğu ve büyük beğeni gören modeli ıbiza Sportourer da kampanya kapsamında yer alıyor. SEAT’ın başarılı ıbiza ailesine eklenen üçüncü model olan, genç ve sportif bir yaşam stili için ideal çözümler sunan ıbiza Sportourer, 27 bin 900’den başlayan fiyatlarla satılıyor.

Reference ve Style olarak isimlendirilen iki donanım paketleri ile satışta bulunan ıbiza Sportourer, DSG gibi yüksek teknoloji ürünü özellikleriyle öne çıkıyor. Dönüşe duyarlı ön sis farları, ABS, Direksiyondan kumandalı radyo /CD / MP3 çalar, klima, immobilizer, sürücü ve yolcu hava yastıkları, cruise control (hız sabitleme sistemi) gibi zengin donanım özellikleri modelde standart olarak bulunuyor.  Kampanya zamanı içerisinde cazip koşulların sunulduğu bir diğer model de SEAT Leon; 36 bin 400 TL’den satışa çıkartılan kampanyalı anahtar teslim liste fiyatı ve zengin Style donanım paketi ile görücüye çıkan Leon’un 1.6 lt dizel seçeneği ise 43 bin 500 TL’den başlayan tavsiye edilen kampanyalı fiyattan bu oto anahtarı teslim edilmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*