Toyota Avensis Anahtar Kabı

Bugün yine bir toyota avensis kullanıcının mağduriyetini sizlerle paylaşıp bu konuda biraz daha dikkatli olup bilinçlice davranmanızı sağlayacağız. Öğlen saatlerindeydi tedirginlikle içeri gelip kilitli poşet içerisinde bulunan ürünü çıkartmaya çalışan müşterimizin tedirginliği yüzünden okunuyordu. Aracının anahtarını elinden düşürdüğünü ve adeta bir bardak gibi parçalandığını söyleyen müşterimizin elinde 3 parça bulunuyordu. Metal kısım, ikiye ayrılan kumanda kasası ve uzaktan kumanda devresi ki biz daha önceki yazılarımızda  yeni modelleri tenzih ediyoruz toyota anahtarlarının sert plastikten imal edildiğini vede kolay bir şekilde kırılıp parçalandığını belirttik. Müsterimiz bize ” şuanda eşim ve çocuklarım carrefourSa otoparkında bulunan aracımın başındalar çok mağduruz yetkili servise gitmeyi düşündük ancak bize 550 lira gibi bir fiyat verdiler ayrıca 15 günde geleceğini söylediler fakat ben size tavsiye üzerine ulaştım.” dedi.

Kendisine o fiyatın saçma sapan olduğunu sadece toyota avensis anahtar kabı içerisine elektronik devreyi aktarıp tarafınıza 5 dakika içerisinde teslim edeceğiz cevabını verince bu mükemmel bir hizmet mırıltısını duyduk.  Bu ve bunun benzeri durumlarda oto anahtarı konusunda çaresiz kalmış araba kullanıcılarına desteğimizi sürdürüp internet ortamında araştırma yaptıklarında doğru, sağlıklı ve gerçek bilgiye ulaşmaları konusunda çalışmalarımızı her zaman devam ettireceğiz.

7 yorum

  1. merhaba,
    2004 model avensisime ait uzaktan kumandalı anahtarım kayboldu.elimde sadece düz anahtar kaldı.Yeni bir immobilizer’li anahtar yaptırma imkanım var mı ? Varsa fiyatını alabilir miyim.Ayrıca sustalı olarak yaptırma imkanım var mı ?

    iyi çalışmalar

  2. merhabalar 2005 toyota avensis aracımın anahtarındaki ( 3 düğmeli ) düğmelerden 2 tanesi düştü. bahsettiğiniz ürünler içinde benim anahtarımın kasasından göremedim. elinizde bu üründen var mı ve fiyatı nedir? acil 🙁

  3. Öncelikle iyi akşamlar. Toyota Avensis 2005 uzaktan kumandalı 3 butonlu olan anahtarımın kumandanın içindeki 3 buton olan elastik kısım deforme olmuş ve düzgün basmıyor. Kasada yıpranmış durumda. Ben size Amasyadan Mesaj atıyorum . Kumanda nın elastik butonu ile toplam fiyatı kaç Tl dir nasıl buna sahip olabilirim.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*