Toyota Rav4 Anahtarı

Toyota rav4 kullanıcısı olan Yılmaz beyin kırılıp parçalanan anahtarının görseli yukarıda mevcuttur. Daha önceki bildirimlerimizde eski kasa araçlarındaki ürünlerin sert plastik olduğunu ve herhangi bir darbede veya düşmede çalışmaz hale geldiğinizi dile getirdik, paylamışımını yaptığımız rav4 anahtarı icin alternatif olarak sustalı anahtar uygulaması beğeninize sunuldu. Özellikle kulaktan dolma söylentilerle düşünceleri kalıplaşmış kişilerinde doğru bilgiler edinmesini sağlamak bizim tabiki asli görevimizdir.

Bakınız bu uygulamada yetkili servislik herhangi bir durum söz konusu değildir nedeni ise dışı kırılan bir ürünün kabı değişiyor ve yenileniyorsa burda immobilizer veya uzaktan kumandanın çalışmaması sizce söz konusumudur dahada ileri gidecek olursak mantıklımıdır diye sormak geçiyor içimden ki bunu sizin iradenize bırakıyorum. Toyota rav4 anahtar kabı değişikliği sadece ve sadece kullanıcının menfaatinedir ayrıcada mükemmel bir hizmettir. Ayrıca ben böyle bir problemle bir ömür boyu karşılaşmamak isteyen kullanıcılara  rav4 sustalı anahtar tavsiyesini  Toyota Derindere ve Toyota Gedizler`i refere ederek  ısrarla öneriyorum.

2 yorum

  1. Merhaba,
    Öncelikle bu kadar profesyonel bir firma ile çalışmanın haklı gururunu yaşıyorum. Kırılan anahtarımı gönderirken tereddüt yaşamama sebep olan arkadaşlarımın düşüncelerinide değiştirdiğiniz için ayrıca teşekkür ederim.
    Ne diyebilirim ki iyi firma kaliteli firma bu demek.
    Başarılarınızın devamın dilerim.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*