yeni kia sportage anahtarsız giriş

Sizlere bugün yeni nesil kia sportage anahtar  hakkında bilgiler vereceğiz. Biliyorsunuz ki artık Kia ve Hyundai modeller anahtarsız giriş dediğimiz Keyless co modeline geçti nedir bu sistem öncelikle bunu bir açıklığa kavuşturalım güvenlik derecesi, pil seceneği ve nasıl kopyalanıp çoğaltılacağını anlatalım sonrasındada sizlerin nasıl bir yol izleyeceğini dile getirelim..

kia sportage keyless smart anahtarsız giris

Yeni kia Sportage eller   serbest keyless co anahtarsız giriş sistemi ile birlikte aracınızın uzaktan kumandasını cebinizden çıkarmadan kilitleyip açmanız anlamına gelmektedir. Arabanın başına geldiğinizde kapılarda bulunan elektronik butona bastığınızda aracınızın merkezi kilit sistemi off konumuna gececek ve arabanıza rahat bir şekilde giriş yapabileceksiniz ki yine aynı şekilde çantanızda, ceketinizde veya cebinizde olan yeni kia sportage akıllı anahtar yuvasına takılmadan frekans verecek sizin buradaki işleminiz sadece Start – Stop tuşuna basmak olacaktır.  Ülkemizde bu arabaların diğer arabalara karşı çok daha güvenli olduğunu düşünen insanlar var bunu kendi müşterilerimizden biliyoruz onlarla yaptığımız muhabbetler neticesinde bu kanıya vardık kesinlikle böyle bir durum söz konusu değil keyless co anahtarsız giriş sistemi tamamen kullanım kolaylığıdır kontaklı araçlardan güvenlik olarak zerre kadar üstünlüğü yoktur ki şahsi fikrim bir kademe düşüdüktür.

Eller serbest özelliği bulunan arabaların bazıları şarjlı bazıları ise ” 2032 pil ” kullanmaktadır. Hyundai, Kia ve Ford şarjlı değil pillidir kol dayamanın altındaki yuvaya gereksiz panikleyip şarj etmeye çalışmayın eğer ekrandan ” pil zayıf veya Battary low ” uyarısı alırsanız kapakların altında bulunan pilleri rahatlıkla değiştirebilirsiniz bunun için extra aparatlara ihtiyaç duymazsınız bir tornavidanın ucunu iki kapak arasına sokup kastırdığınızda uzaktan kumanda açılır geçmedir vida v.s içermez. Gelelim şimdide nasıl kopyalama ve çoğaltma yaptığımıza öncelikle arabada kontak olmadığından dolayı ürküp aracınıza bir zarar geleceğini düşünmeyin en çok bu konuda tedirgin olduğunuzu biliyoruz. 2012 model Kia sportage otomobile bizzat dükkanımızın önünde yedek yaptık hemde bire bir orjinal servis fiyatı 1100 t.l olan bu ürünü hemen hemen yarısına bir kaç saat geçmeden teslim ediyoruz ancak ruhsat sahibi olacaksınız.

Biliyorsunuz ki bazı kiralama şirketleri ve  galeriler araç takip sistemi kullanıyor dolasıyla zamanı gelip satışı yapıldığında arabadan sökülmediği taktirde malesef zaman zaman bunları duyuyoruz kapının önünden arabalar yol olabiliyor. Eğer aracı satın alan kişi bilinçsiz birazda vurdum duymaz diye tabir ettiğimiz bir yapıdaysa yedeğini vermelisiniz, yedek verilmezse satın almam demezse bunların dışında bünyesine geçtikten sonra bizlerden destek istemediğinde malesef başına gelecekler kaçınılmaz son olacaktır.  Yeni kia sportage keyless smart key anahtarsız giriş modelide daha öncekiler gibi bilgisayar programı veya lisanslı cihazlar yardımıyla kodlarıyla oynanıp farklı bir şifreleme kabul ediyor üstüne basa basa dillendiriyoruz siz internet kullanıcılarına verdiğimiz bu bilgiler can ve mal güvenliğinizi güvence altına almanız içindir. Önümüzdeki bir kaç hafta içerisinde yine önemli gelişmelerle karşınızda olacağız şimdilik hoşçakalın iyi hafta sonları dikkatli ve keyifli süreşler dileriz.

Bilgilerini güncellediğimiz ve yenilenen ürünleri sergilediğimiz kia sportage yedek anahtar detaylarına https://www.immobilizeranahtar.com/kia-sportage-yedek-anahtar/ buradan ulaşabilirsiniz.

3 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*