2010 Model Bmw 5.20 Yedek Smart Anahtar Kopyalama Yapıldı

Bmw 5.20 Yedek Smart Anahtar - Bmw 5.0 Smart Key

Dün 13.07.2013 Cuma günüydü tam hatırlamıyorum Anadolu yakasında Bostancı veya Ümraniye bölgesinde hikamet eden bir kişi ile telefon görüşmesi yaptık. Şirkette masasının üstünden 2010 model Bmw 5.20 anahtarını çalmışlar. Art niyetten başka birşey olmadığını söyleyen müşterimiz bir kaç saat bekledikten sonra hemen önlemini almak adına araştırmalara başlamış. Daha önce arkadasına yapmış olduğumuz hizmetten memnun kalındığı için bizlere güvenmiş aksi halde Borusan`a gidecekmiş. Hemen bir şöför yönlendirip evden aracın yedeğini istetmiş görüşmemizin ardından araç bizlere emanet edilmiştir. Daha önce tam hazırlamıyorum 2010 yılında  bmw 5.20 anahtar ile ilgili güzel bir makalemiz olmuştu fakat aracların serilerinde değilsede elektroniklerinde hemen hersene yenilik devam ediyor bu sebeple paylaşımlarımızı her daim taze tutuyoruz. Günümüzde artık kontaksız çalıştırma özelliği yani Start – Stop dediğimiz sistemin kumandaları Smart adı altında toplanıyor  Volkswagen Passat bile buna örnektir.

Geçen seneye kadar herhangi bir Bmw aracının Cas veya Ews kutularını söküyor o şekilde programlama yapıyorduk onlarca arabayı sahiplerine teslim ettik fakat bir okadarda hassas olan müşterilerimizi kayıp ettik. Aracın hiç bir yerine dokunulmasını ve sökülmesini istemeyen kişiler malesef iki katı bedellerle ihtiyaçlarını giderdiler. Düşüncelerine ve fikirlerine saygı duyduğumuz bu müşterilerimizi kazanmanın mutluluğuyla bu haberi Türkiye`ye açıklıyoruz. Artık 100 bmw araçtan 99 tanesi bir yıldız vida dahi sökülmeden kopyalanabiliyor. 2010 model bmw 5.20 yedek anahtar kopyalama yaptığımızda arac ile iletişimimiz sadece 10 dakika sürdü. Lakin komple kayıp olmuş kilitli bir yerde mahsur kalmış yüksek modelli Bmw`lere müdahale edemediğimizde oluyor çünkü işlem çalıştıranın üzerinden yürüdüğü için işimiz oldukça güçleşiyor. Uyarımızla birlikte eksikliğiz varsa mutlaka önlem alın bizlere getirin otomobili programlama yapalım farklı şehirdeyseniz  mutlaka sipariş ettirin çünkü elektronik immobilizer oto anahtarı herhangi bir darbe veya düşme sonucu bozulabilir. Farklı mekanlarda veya ilçelerde mağdur olmamanız adına sizlere haberdar ediyoruz.

Belki bir önceki konuda söyledik bunu fakat birazda bu ürünün arızasından bahsedelim kısaca sonrada sonlandıralım istiyorum. Bmw artık araçlarında uzaktan kumanda pilini devre dışı bıraktı kontaktan şarj sistemine döndü hemen hemen 2004 yılında başladı sistem yaklaşık olarak 6 ila 7 seneyi deviren kumandalar malesef artık yavaş yavaş açma ve kapamayı kesmekte bunları tazeleriyle değiştiriyoruz birinci bilgimiz ikincisi ise düşmelerle diğer bir ifadeyle fırlatılan smart key dediğimiz kutulu uzaktan kumandalı aracı çalıştırmak manyetik sinyallerin zarar görmesinden dolayı açıp kapatma yapar ekranda kilit işareti belirir bunada dikkat edin. Şimdilik bizlerin aklına takılanlar bunlar sizlerin soru ve düşüncelerinizide tarafımıza iletmenizi temenni ederek huzurlarınızdan veda ediyoruz.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*