2011 model Seat İbiza yedek kumandalı anahtar kopyalanmıştır

2011 seat ibiza uzaktan kumandalı anahtar

02.17.2013 tarihinde firmamızla iletişime geçen Kemal beyin 2011 model beyaz renkteki Seat ibiza arabasına yedek kumandalı anahtar yaptık. Doğuş grubunun dahi müdahale edemeyip Almanya üzerinden sipariş ile getirttiği yarım bilgili kodlu kumandanın Türkiye`de diğer yarısını yükeyerek kullanıma açabildiği arabanın kumandanın kopyalama işini 15 dakikada çözdük. Kendi evlerinin balkonundan mahalleye düştüğünü fakat aşağı indiğinde resmen yok olduğunu dile getiren Kemal bey bir ışımla araştırmaya başlayıp akşama bu sıkıntıyı bertaraf etmeliydi tabiki rahat uyumasını sağladık. Aksi halde aracını kullanamayacak köşe bucak saklayacaktı sonra tüm kilit sistemini değiştirerek günlerce otomobilinin koltuğuna dahi binemeyecekti. Biz ne yaptık  hem yerine kopyalama hemde kayıp olanı çalan kişinin elinde etkisiz kıldık. Sıfır arabalarda müşterilerimiz malesef biraz tedirgin oluyorlar aracın orası sökülecekmi, burasına zarar gelecek mi, beyin arızası yaşayacakmıyım bunlar bizim istisnasız kapının önüne yanaşan her insandan duyduğumuz sorulardır ki böyle birşeyin olması mümkün değildir çünkü bizim cihazlarımız lisanslı ve araba anahtarı haricinde hiç bir müdühalede bulunması ihtimali yok.

Bizim amacımız sizleri ikna etmek değil sadece işimizi en iyi şekilde yapmayı duyurmaktır gerisi tamamen sizin taktirinizdedir. Bahsettiğimiz otomobilin kapı ve kontak kilit şifrelerini değiştirmedik niyeti bozuk kişi otomobili çalıştıramayacak kontagı çevirdiğinde ( NO KEY ) ibaresini görecektir. Kilit sistemlerini değiştirmemiz çok anlamlı değil kafasına bu işi koymuş adam zaten kapılar açılmasada camı kırarak şansını  deneyecektir bu kaçınılmaz girişimdir. Cebinizden çıkacak bedel nekadar az olursa mesleki anlamdada bir okadar çok tatmin olmuşuz demektir.

Soru : 2011 model seat ibiza yedek kumandalı anahtar koplama aşamasını bizimle paylaşırmısınız ?

Cevap: Seat ibiza aracınız ile iş yerimize geldiğinizde öncelikle ruhsat bilgilerine bakıyoruz yetkili olduğunuzu gördüğümüz andan itibaren ilk edapta lazer kesim makinalarımızla ağzını açıp mekanik engelimizden kurtuluyoruz akabinde kabı ve kontak kontrol edildikten kilitlenip açıldıktan sonra araca Seat ibiza anahtar kopyalama cihazını bağlıyor otomobille ileşitim kurmayı deniyoruz hemen ardından üzerinde işleme başlıyoruz artık bu ( eskisini silmek – yeni eklemek – kumanda kodlamak ) gibi süreci sonuçlandıktan sonra kontroller yapılarak sizlere hayırlı yolculuklar diliyoruz ve gönderiyoruz. Önümüzdeki günlerde sizlere Seat otomobillerindeki gösterge tablosundaki ( NO KEY ) hatasıyla alakalı bilgiler verip hangi şartlarda belirir sebepleri nelerdir nasıl yok edilir oda sanıyorum ki güzel bir paylaşım olacaktır sizlere.

2011 yılında kalame aldığım konunu https://www.immobilizeranahtar.com/seat-ibiza-anahtar/ burada yeniledim. 2012 – 2013 – 2014 -2015 – 2016 ve 2017 model ibiza modellerinin anahtar, kumanda ve dış görsellerine ulaşabilirsiniz.

SAYGILARIMIZLA

2 yorum

  1. Seat Ibiza uzaktan kumandalı anahtarım kırıldı. Yedek anahtar zaten kumandasız. Elimde kırılan kumandanın devre paneli var. ebay’dan kumanda plastik kısmını aldım. Devre paneli içine oturmuyor.

    Aracımın kumanda kodunu veya şifresini değiştirmeden elimdeki anahtarı ve devreyi göndersem yeni ve orjinaline yakın kumandalı anahtar yapabilir misiniz?
    Gelen kumanda direkt olarak aracımda çalışır mı?
    Fiyatı ne olur?

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*