Kia Ceed uzaktan kumandalı yedek anahtar

Kia Ceed uzaktan kumandalı Sustalı Anahtar

Türkiye`de en fazla tercih araçların arasında yer alan Kia Ceed modelinin uzaktan kumandalı sustalı yedek anahtar yapısını bugün ele alıp sizlere olumlu ve olumsuz yönlerini aktaracağız. Bir önceki kasalarında uzaktan kumandası üzerinde olarak sahiplerine teslim edilen sözünü ettiğimiz otomobillerin son kasalarında artık Hyundai i20 ve Hyundai i30 modellerinden aşına olduğunuz gibi katlanabilir model tercih edilmiştir. Fakat bunların bağlantı noktalarının zamak (tozların bir araya gelmesiyle oluşan metalimse parça ) malzemeden üretilmesi malesef tıkır tıkır kırılmasına neden oluyor en ufak bir esnemede mukavemetsız olması hasabiyle kumanda kabından ayrılıyor.

Mağdur olan kişelerin yapması gereken sadece kia ceed anahtar kabı değişikliği yapmaktır gidipde servislerden sipariş geçmeyin iki hafta bekleyip ne kesenizi mağdur edin nede kendinizi yaklaşık maliyeti 390 t.l burada neden sizlerden bukadar ücret talep ediliyor araba çalışıyor, kumanda çalışıyor hiç bir arıza yok sebebi Kia Ceed uzaktan kumandalı sustalı anahtar vidasızdır yani birdaha sökülüp tamir edilmesin girek çöp olsun ki yedek parçadan kazanalım mantık budur işte burada devreye bizler giriyor bu tezi tamamen cürütüyoruz tabiki araştıranlar sadece faydalanıyor onlarında sayısı ne yazıkkı oldukça azınlıkta.

Şirketimizin çevresinde bir çok galeri ve sıfır kilometre araç satan ticari kuruluşlar mevcut bunların yurt dışından sipariş ettiği parçalara burada mekanik olarak diş açıyoruz onlar kumandasını immobilizer`i kopyalıyorlar onlarada hizmet veriyoruz fakat bazen görüyor içten içte sinirleniyorum sadece tuşları delindiği için katlanabilir mekanizmasının bozulmasından rahatsız olan insanlar sıfırını istemiş bu bir sanatkar olarak çok üzücü bir durum bunu ticaret yapanlar bilir. Halbuki eşinize dostunuza sorsanız örnek verecek olursak  ” ya ben ikinci el bir araba aldım bana yedeğini vermediler bunu kayıp edersek ne olucak bizim halimiz ” şeklinde illaki yönlendirecek birisi çıkacaktır. Kia Ceed uzaktan kumandalı yedek anahtar kopyalama bizim lisanslı cihazlarımızla yetkili servislerinkinden çok daha kısa sürede gerçekleşiyor şunuda aklımıza gelmişken söyliyelim bu otomobiller yan sanayi hiç bir elektronik parçayı kendi hafızalarına kabul etmez dolayısıyla kafanıza hiç birşey takılmasın kesinlikle sizlere orjinal ürün sunuyoruz. Kia Ceed anahtar için uzaktan kumanda pili 2025 ve 2032 ile çalışabilmektedir buda sizlere ek bilgi olsun mutlaka kasko yaptırmadan önce aracınızın bu ihtiyacını karşılayın. Şimdilik tekrar huzurlarınızdan ayrılıyorum yeniden aklımıza takılan ve sizlere yarar sağlayacak konularla tekrar birlikte olacağız.

 

10 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*