2011 Honda Civic İcin Yedek Anahtar Yapıldı

Firmamız ilklere imza atmaya devam etmenin vermiş olduğu gururla tercih sebebi olmaya devam etmektedir. Daha önce ihtiyacını karşılamak için çeşitli anahtarcılara giden fakat sorununu sonuca ulaştıramayan Mutlu kardeşim ile tanışmamız şu şekilde oldu. İstanbul Anadolu yakasındaki bir meslektaşım tarafından arandık kendisi bize  2011 model honda civic icin yedek anahtar uygulaması yapacağını fakat bu konuda bilgisinin net olmadığı hangi programla hangi ürünü kullanması gerektiğini bilmediğini bu için  kendisine yardım etmemizi rica etti. Biz istinye anahtar olarak bilginin paylaştıkça çoğaldığı ilkesiyle tüm meslektaşlarımıza aynı şekilde yaklaşıyoruz ki onlardan bu tavrı ve tarzı göremesekte, konumuzu dağıtmadan bildiklerimizi kendisine aktardık fakat kendisi aracı kodlayamamış müşteriden özür dileyip servise yönlendirmiş.

TeamHondaTurkey ( honda Sevdalıları ) sitesinin üyelerinden olan Mutlu kardeşim daha önce tesadüfen Honda Civic Anahtarını yaptığımız Saro bey ile söz konusu paylaşım sitesinde konuyu dile getirir ve daha sonra Mutlu`ya bizi tavsiye eder.  Honda sahibi bu kişi konuyu şu şekilde anlattı ben …… Anahtar`a gittim aracımın marka ve modeli bu fakat aracı programlayamadı beni size Saro yönlendirdi dedi. Bazı meslektaşlarımız 2005 yılından sonra hondaların anahtar yapısında değilde iç aksamında bir değişiklik olduğunu bilmemektedir. 2006 Sonrası 46 Cripto sistemine geçen honda için eski tip ürünleri deneyerek başarısız oluyorlar ki biz bunu gerek eğitimlerde gerekse mesleki bilgi ve paylaşım sitelerinde paylaşıyoruz fakat yine aynı sıkıntılar ile yüzleşmeye devam ediyoruz. Son olarak gerek 2010 gerekse 2011 honda civic icin yedek yaptırmayı düşünen ihtiyaç sahiplerinin iletişime geçmeleri rica olunur biz size kaliteli, güvenli ve kısa süreli hizmet vermenin huzuruyla her geçen gün tanınıyoruz.

4 yorum

  1. Merhaba sevgili arkadaşlar.Ben İzmir’den yazıyorum. 2011 model Honda Civic aracım için İstinye Anahtardan yardım istedim. Aracımın anahtarını kargo ile kendilerine gönderdim.1 iş günü sonra sustalı anahtarım yapılmış olarak geri geldi.Çok memnun kaldım.Hiç bir problemim yok.Çok beğendim.Bu yazıyı yazmamın iki nedeni var. Birincisi kendilerine çok teşekkür ediyorum.İkinci nedeni ise İzmir gibi büyük bir kentte bu konuda uzmanlaşmış bir ekip yok.Çok zorlandım ama bulamadım.Yarım cümleler ve güvensiz,tedirgin bakışlar gördüm. Evet çözümü tekrar ediyorum. İstinye anahtar.Gerçekten çok teşekkür ederim.Güven içinde yardım alabilirsiniz.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*